Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már semmit sem értek! Megmagya...

Már semmit sem értek! Megmagyaráznátok miért és hogy lehet mindez?

Figyelt kérdés
Tegnap már írtam,nem kaptam kielégítő választ és el vagyok keseredve! Hétfőn 3 jól látható + tesztem volt végre 3 év után,de mivel hihetetlen volt csináltam tegnap még 3-at és nagatívak lettek.Kérdeztem is hogy,hogy lehet,felszívódott ilyen hamar vagy mi?Nem lehet hogy 3 különböző teszt tévesen + eredményt adjon,nem? Igazából holnapra nem vártam és a pontos 28 napos ciklusim helyett most ma,27 napra elkezdtem barnázni!!!És vettem 2 tesztet ma is, - ak.:(( Komolyan nem értem,tud valaki értelmes magyarázatot adni?Hogy lehetett akkor +?
2009. máj. 20. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos!Lehet hogy ilyen hamar felszívódott!A barátnőm is pont így járt...elment orvoshoz és mondta neki a doki...felszívódás történt!Sajnálom :( kitartást és ne adjátok fel!!!
2009. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem rád, irtam is neked. Ugyan igy jártam én is a mult hónapban. 2 pozi teszt után két nega, és megjött. Erre mondják azt, hogy sok nő teherbe tud esni, csak nem marad meg, és maradéktalanul elmegy. A szervezetünk próbálkozik, és pont sikerült elkapni azt a kémiai folyamatot, ami kimutatta.
2009. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. Válaszolónak üzenem: szomorú,de vajon mi lehet az oka?Néhány hónappal ezelőtt ugyanígy jártam,csak akkor nem volt ennyire határozottan,jól látható.

2009. máj. 20. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a teszteknek sem lehet mindig hinni! Képzeld, a húgom 10 hetes terhes volt, mire egy teszt is kimutatta! Pedig orvosilag bizonyitott volt már 6 hetesen! Döbbenet! Nekem meg akkor lett pozitiv, mikor nem is voltam terhes!
2009. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!