Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most vizelet vagy magzatvíz...

Ez most vizelet vagy magzatvíz volt?

Figyelt kérdés
Egy nagyot kellett tüsszentenem, és éreztem hogy pár csepp kiszivárgott belőlem, a bugyim nedves lett. Még csak 30 hetes vagyok, létezik hogy a magzatvizből volt, vagy vizelet lehetett? Nekem még sose volt eddig ilyen problémám a vizelettel, normális ez ilyenkor?
2009. máj. 20. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi... nem ide szántam a kérdést hanem a terhesség témakörbe.
2009. máj. 20. 17:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vizelet lehetett, csak azért mondom, mert az első terhességemnél én is igy voltam többször is, mert a pici nyomja a hólyagot!
2009. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válasz!
2009. máj. 20. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de nem magzatvíz volt, a baba nyomja a hólyagodat, ezért nehezebb tartani. Menj nyakrabban wc-re, ne várd meg az ingert. Jó babavárást!
2009. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!