Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni ereckiós...

Teherbe lehet esni ereckiós csepptől, ha csak a párom hozámért kicsit néha behatolás előtt ami már óvszerrel történt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy elsőnek sokat simultunk egymáshoz és többször is hozzámért lent a péniszével. Később pedig óvszerrel szeretkeztünk, arra gondoltam, ha esetleg került rám az erekciós cseppjéből, akkor amikor behatolt akkor "feltolhatta", bár kicsi az esélye szerinte, csak félek és megnyugtatást szeretnék kapni. Az sem biztos, hogy volt rajta csepp, mert törölte magát soxor mégha nem is volt rajta semmi akkor is... valszeg kicsit buta vagyok, hogy ennyire félek tudom..
2008. márc. 28. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mitől félnek, az esély a teherbeesésre szinte egyenlő a nullával.
2008. márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy buta,hogy ennyire félsz,sőőt,inkább fél ennyire,mint a többi lány,aki 72órásért,vagy abortuszra rohangál.Ha ilyen módon teherbe estél,akkor te vagy a világ legszerencsétlenebb leánya,azaz nem hiszem,hogy babás vagy.Viszont ha ennyire parázol,akkor jobb lenne neked a tabi.Az óvszer,mint védekezési forma nekem sem vált be,mert túlzottan paráztam a nemkívánt babától,és nem tudtam elengedni magam.
2008. márc. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!