Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Irja le va. Ki hogy lehet...

Irja le va. Ki hogy lehet kibirni hogy oda megy ált. A baba ahová nemkéne? Ahová kéne meg csak szenvedés árán

Figyelt kérdés
én odajutottam hogy már az időt sürgetem.Mert tavaly ilyenkor tutira vettem hogy mivel már dokik kezelnek már idén terhes kismama leszek.És nehol semmi!Alig várom hogy jövő ilyenkor legyen mert biztosan többre jutok-(Velem a dokim is kiszurt mert 1 évig csak clostival kezelt. Másik dokim meg ez előzőt hülyének nézte és iagaz van mert ő aztmondta adig nemkezel mig megnem lesz spermavizsgálat meg minden mert értelme nincs addig hogy tömjön valami marhasággal. előző dokim ultrahangal nézett nemvolt peteérésem magától csak clostival de clsoti abbahagyása után sem volt. már nemszedek clostit jópár hónapja és magától van pém e doki szerint.
2009. máj. 20. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Egy cipőben járunk csak nekem fordítva van a dokim félrekezelt , nekem van pém adott clostyt hogy több és jobb legyen nah aztán a clostytól egy sem lett és semmien nem lett ezt csinálta velem 4 hónapig de jól megmagyarázta hogy miért van , aztán otthagytam azóta is van pém , elmentem másik dokihoz aki megműtött kiderült hogy csak egy petevezetékem van ami jó a másik lezárt adott clostyt hogy szedjem és inszemet csinál de szintén nem használt a closty inkább egy pém sem lett pedig szokott lenni és elötte is mindig volt minden hónapban most inszem elött egy sem jók kiszurt velem pedig mondtam nekei hogy a closty nem használ de nem hitt nekem , ugyhogy megértelek , min mész keresztül.

Az hogy oda megy a gyerek ahova nem kéne azon minden nap tudnék idegeskedni amikor meglátom az utcán a cigókat vagy a csippásokat a saját gyerekeikkel és én meg itt szenvedek 3 éve és foggalmuk sincs az orvosoknak hogy miért nem esem teherbe , + ráadásul még inszem elött is jól kiszurtak velem ezért nem lesz inszemem ebben a hónapban pont ma lett volna de félrekezeltek , kidobta,m egy csomó pénzt az ablakon.....

Ugyhogy egy cipőben járunk és megértelek....

Az egy év clotytól nem lett cisztád?

Mert egy év az rohadt hosszú idő és ismerek olyat akivel szintén egy évig szedették a clostyt és pco-ja van a sok closty miatt.

2009. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nemlett cystám .Hát akkor nemvagyok egyedül!Engem az idegesit hogy az orvos szúr kivelünk??az orvosok nem egyforma anyagot tanulnak az orvosin?miért kezel mindenki másképp?elég idegesitő!

Igen a cigig -nek bezzeg van gyereke megsem becsülik mert az utcán rohangál cipő nélkül a 2 éves kisgyerek. ugyvannak vele van másik...

2009. máj. 20. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor tanultok meg MAGYARUL?
2009. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mekkora tahó vagy !
2009. dec. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!