Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetetlen mértékben fáj a...

Hihetetlen mértékben fáj a kisujjam, ez lehet tünet?

Figyelt kérdés
Lányok, ne haragudjatok, de olvasgatok itt már több napja és arra jöttem rá, hogy nagyon-nagyon görcsösen akartok(unk) babát. És éppen ezért nem jön össze. Sokan feltesznek ide kérdéseket, ami egyébként már 120ezerszer fent van. Nem tudom miben reménykedtek, sokkal, de sokkal nagyobbat csalodtok, ha a sok biztatás után, amit írnak, hogy tuti baba stb. mégis negativ lesz a teszt. A másik meg az, hogy egy kérdésre pl 4 válaszból 2azt írja neki ez volt a tünet, 2 pedig azt, hogy mensi tünet. Tehát egyáltalán nem jut elöbbre az ember, sőt jobban elbizonytalanodik. Ezt nem rossz indulatból írom, mert én is már lassan 2 éve babát szeretnék, de ennek semmi értelme. Azokra a kérdésekre meg, ami nem arról szól, hogy "pozitiv-e a tesztem vagy , nem ,szerintetek?" senki nem válaszol. Nem értem én ezt! :(
2009. máj. 20. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Tök igazad van.. én nem régota vagyok itt és már 29. honapja szeretnék babát, és tényleg mindin ugymoisnd marhaságra meg 200 x feltett kérdésre van válasz de ami fontos ténylegesen arra kevés.. amugy elöször hogy fáj a kisujjam azt hittem te is valami 11 éves vagy, aki lenyelt spermátol remél vagy nem remél gyereket.jo poénos volt..

32

2009. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Én elhiszem,hogy nagyon de nagyon akarjátok már azt a babát,de ugye te sem gondoltad komolyan,hogy mi mint laikusok biztosra megtudjuk neked mondani,hogy várandós vagy e vagy sem.Mi csak leírjuk a tapaztalatainkat,a véleményünket,most ha 10ből 8an azt írják,hogy terhes vagy akkor elhiszed?Nem mert mi nem vagyunk sem teszt sem nőgyógyász.Lehet,hogy mondjuk a többségnek abban az esetben pozitív volt a teszt,ezt írjuk le és próbálunk segíteni,de mégegyszer mondom,nem vagyunk szakértők,csak anyukák(illetve van aki nem csak segíteni próbál).


Jóltudom,hogy milyen várni egy babát és csalódni ha nem jött össze,de sosem szabad túlspirázni a dolgot,mert előbb utóbb az egész szexuális életetek már nem egymás szeretéséről,hanem a gyerekcsinálásról fog szólni.Egy gyermek két ember szerelmének a gyümölcse és akkor fogan ha ő úgy érzi itt az idő.Mindig az a lényeg,hogy nemszabad túlaggódni a dolgot,csak nagyon de nagyon szeretni kell egymást,mert a végén már tényleg másról sem fog szólni a dolog mint a programozott megtermékenyítésről.Egy kicsit lazítsatok,ruccanjatok ki pár napra vidékre,hidd el jót fog tenni és lehet,hogy egy szerelmes éjszaka után már ott lesz benned Áron vagy Auróra.Ups,ezek az én neveim,bocsi XD

De ezt se vedd biztosra,hallod?Mert ez is csak tipp:D

2009. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
teljesen egyet ertek veled! minnel jobban gorcsoltok lanyok a babara annal nehezebben jon osze!!!
2009. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
:):):) Már azt hittem, hogy én nem vagyok normális, hogy kiakadok a sok h.lye kérdéstől. Ezek szerint másnak is feltünt. Egyébként tényleg felháborító, hogy ennyi b.romságot felírkálnak, a tényleg lényeges kérdések (és válaszok) pedig eltünnek a sorok között. Én is babát szeretnék, de már nem merek benézni sem bizonyos fórumokba és ezzel kapcsolatos oldalakra, mert mintha nem lennének normálisak az emberek. Képesek maguknak és egymásnak bebeszélni, hogy terhesek. Pedig ha ép ésszel belegondolnak, le se kellene olyat írni, hogy ... mindegy, nem idézek, mert még valaki megsértődik. Ja, és ahogy elolvastam a fenti kérdést, nekem is ugyanaz fogalmazódott meg az agyamba, hogy valami kis h.lye p.csa újabb agyament kérdése. És jöttem, hogy jól kiosszam! :):)
2009. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
ilyen kérdéseket már én is unom!Mi a 3. évben járunk a babaprobálkozással. pontosan 32 hónapja. De ilyen butaságokon énsem gondolkodom el hogy ugyan ez azért van e hogy terhes vagyok?Látsziik hogy ti még nagyon fiatalok vagytok a baba probálkozásbanbiztos nemrég kezdtétetek akik ilyen kérdést tesztek fel. Nem kivánom hogy megtapasztaljátok hogy sajnos nem ilyen könnyen jön a baba mint ahogy elterveti az ember.Oda megy gyorsan ahová nem kéne.
2009. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
es akkor most valaki arrol is irjon, hogy hogyan kapcsoljam ki az agyam, hogy ne akarjam gorcsosen, hogy minden nap ne jarjon azon minden gondolatom. Egy eve babara varok.Most is 3 napja kesik, ma kezdtem el barnazni, es van egy nega tesztem...
2009. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem akartam senkit megbántani, de néha olyan eszement kérdések vannak, hogy az embernek megáll az esze. Egyébként úgy kellene elterelni a gondolataitokat, hogy például nem egyfolytában kérdéseket kellene itt feltenni és várni rá a választ, ami úgyis kiderül pár hét múlva. Csak az a baj, hogy 1hetet sem bírtok türelmesen várni, hogy akkor csináljátok meg a tesztet, amikor már valószínű mutat is valamit. Akkor aztán elkezdtek kérdéseket gyártani, hogy negativ lett a teszt, vagy később jött ki eredmény, volt igy valaki. Biztosan volt, de olyan is, akinek éppen nem lett belőle baba. Ezzel miért lesztek előrébb? Persze jó lenne, ha erősíteni tudnánk egymást, de könyörgöm NE igy. Mindenki probálja meg élni az életét és jönni fog az a baba, mert igy a szervezet vészjelet küld és nem engedi a fogantatást. Szerintem már az is elég stressz, görcs, hogy orvoshoz kell járni, nem kell még egymást is stresszelni.
2009. máj. 20. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
én mindkét oldalt megértem!Én is ilyen voltam a legelső probálkozásoknál. de sajnos rákelett jönnöm oj fölöslegesen képzelek vagy beszélem rá magam a tünetekre, mert ez a baba nem akar most jönni. Általában a fiatal probálkozoknál van ilyen. A fiatalt ugy értem 1.5 éven belül.én 1.5 év után kezdtem nem reménykedni minden hónapban.Persze remény mindig volt ,csak rákelett jönnöm jobb nem mindig a tüneteket keresni.SOKAN INKÁBB TÜNETEKET AKARJÁK KERESNI. MINDENT FIGYELNEK AMIT EDDIG NEM TETTEK, ÉS RÁFOGJÁK ILYET MÉG SOSEM ÉREZTEK,PEDIG IGEN CSAK EDDIG NEM FIGYELTÉK A TESTÜKET.
2009. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!