Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek összejöhetett a baba?

Szerintetek összejöhetett a baba?

Figyelt kérdés

21-23-24-25.én együtt voltunk a férjemmel, 23.án reggel szúrt a hasam mint ahogy tüszőrepedésnél szokott fájni. A fájdalom után kb mennyi idő után termékenyíthető meg a petesejt? Én azt hittem, onnantól kezve kb 12-24 órám keresztül, de itt olvastam hogy nme feltétlenül, lehet hogy csak 1-2 nap múlva, kezdődik és onnantól 12-24 óra.


Én nem használok ilyen ovulációs tesztet, hőgörbét sem vezetek. Jó fiatalok vagyunk még, ráhagyjuk a természetre, van időnk. csak így hogy van rá esélyünk, elkezdtem kíváncsi lenne,elég nehéz nem gondolni rá:)6-ra nem várom, van esetleg valaki még így? köszönöm a válaszokat:) 20L


2011. dec. 26. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a tüszőrepedés megtörtént,akkor onnantól kezdve max. 24 óráig életképes a petesejt, tehát ennyi idő van megtermékenyíteni!

Ezért is mondják,hogy ovuláció előtt jobb együtt lenni, mint utána!

2011. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23-án délelőttől kezdve éreztem a fájdalmat kb estig. Aznap reggel voltunk együtt. akkor az jó lehet még:)
2011. dec. 26. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem nagyon is jó :) Sok sikert!


5 hkm

2011. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!