Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett a 8. napon peteérés?...

Lehetett a 8. napon peteérés? Mert akkor ma kéne jönnie a mensinek, de teljesen száraz vagyok? És bárhogy nézem ma már 14 napja magas a hőm?

Figyelt kérdés

Tudom kérdeztem, de kérdezem máshogy, hátha így kicsit érthetőbb amit szeretnék.

Régóta mérem a hőmet. Ebben a hónapban a peteérésem környékén nem jöttek a jelek ezért újra megmértem. És már magas volt. Így gondolom, hogy a 8. napomon volt pém.

Emiatt ma kéne megjönnie, amire utal egy kis mensis tünet is, de nem vérzek sőt teljesen száraz vagyok. Csak enyhe görcseim vannak és a reggeli szokásos kis "hasmenés".


Beillesztem a két görbém. Csak az összehasonlítás végett, hogy az eddigi görbéken a 36,5 az már pé utáni hő, és nincs benne soha nagy ingadozás.(ez ua a petefészkem hőgörbéje).


régi:

[link]


mostani:

[link]



Köszönöm ha még szántok rám egy kis időt.


2009. máj. 20. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ma hányszor teszed még föl ezt a kérdést???
2009. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eddig kétszer tettem fel, egyszer 0 válasz. A másodiknál pedig 2 válasz, hogy nem nyílik meg a görbém.


Én úgy vagyok ezen az oldalon, ha tudok segítek. És van más is aki százszor felteszi ugyanazt azért, mert lehet pont akkor nézi meg olyan ember aki tud is hozzá valamit mondani.


Elnézést kérek akkor Tőled, de ha nem tetszik akkor miután elolvasod akkor nyomj a vissza gombra és hagyd a fenébe. De nem kéne ilyeneket ideírni.

Itt sokan reménykednek.

Nem kívánom Neked, de hidd el az ember mindenbe kapaszkodik ha már évek múltán lombik előtt, több műtét után(mert problémája van), gyógyszerek, injekciók távlatában végre valami mást érez.


Neked jó babavárást.

2009. máj. 20. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha 14 napja magas a hőd, akkor tesztelj!

Az a biztos- magas hő pedig mindenkinél minimum gyanús.

Ha nem jön meg ma, amikorra várod, akkor holnap reggeli első pisiből hajrá! :)

2009. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. máj. 20. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

Teljesen igazad van hogy felteszed többször a kérdésed!

Megértelek!

Én is jártam igy! Olyan sokan tettek fel ostobábbnál ostobább kérdéseket hogy az én kérdésem pár óra alatt átkerült a másik oldalra, és az egy két válasz között semmi értelmes nem volt!

Kérdésedre válaszolva:

Megnéztem és szerintem reménykedhetsz, mert szép magasan van a hőd még mindig, az előző hónaphoz képest szupiiii!!!!

drukkolok Neked!

Szerintem holnap tesztezz egyet, biztos mutatna valami jót a teszt! Remélem pozitívat tesztelsz! :)



(rossz tapasztalatom: nekem is volt egy hónapom amikor biztosra vettem hogy babás vagyok, mert nagyon szép volt a görbém és késett is már 2 napja, 3. nap megjött és kiderült szpihésen produkáltam a magas hőt a tünetekkel együtt!, Kívánom hogy nálad ne igy legyen!


Majd megírod az eredményt? vagy hogy mi történt?

2009. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igazából 2 napja teszteltem medilabbal és az szellemcsíkos lett.:( Nekem ez a teszt mindig olyan volt és sajna még babám sehol.

Tényleg most reménykedem nagyon, hisz mensi tüneteim minimálisak, de terhes tünetek is vannak.


Persze megírom bárhogy is lesz.

Neked drukkolok, ha még nincs babó, ha már van akkor nagyon gratulálok, de mindenképp jó egészséget.

2009. máj. 20. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Teljesen igazad van, nem értem miért válaszolnak ilyen módon egy kérdésre, persze, hogy az ember mindenbe kapaszkodik! Nem lenne muszáj válaszolni senkinek, legalábbis aki nem tud normális hangnemben!

Szerintem is nagyon szépen alakul a görbéd a korábbihoz képest! Tesztelj holnap reggel! De mindenképp másfajtával! Remélem babó lesz! Nagyon drukkolok! Mi még csak fél éve próbálkozunk, de nagyon elkeseredtem minden hónapban! Bele se merek gondolni mit érezhetsz Te! Minden jót!

2009. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!