Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőszakértők! Megnéznétek...

Hőmérőszakértők! Megnéznétek a hőgörbém?

Figyelt kérdés
Eddig nem mértem a hőmet, de hátha valamit láttok belőle. 13-ik napon voltam dokinál, állítólag akkor volt peteérésem, de 1 hét múlva nyúlos folyásom volt. Megnéznétek azt is, hogy időben jól mérem-e a hőt, mert össze-vissza ébredek fel és teljesen egyidőben nem tudom mérni. Ez baj? Ja egyébként 28 napos lenne a ciklusom, de utobbi időben összezavarodott. Szóval azt sem tudom most mikorra várom. :(
2009. máj. 20. 06:44
 1/3 A kérdező kommentje:

A görbét meg kifelejtettem :)

[link]

2009. máj. 20. 06:45
 2/3 Grófházy ***** válasza:

ebből nem lehet semmit sem megállapítani.

A hődet egyidőben kell mérni,szájban hüvelyben(NAGYON ODAFIGYELVE A FERTŐZÉSVESZÉLY MIATT),vagy végbélben.A mensi 1. napjától vagy amikor elmúlt ,akkor kell kezdeni.

2009. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudtam. A hőleesésre lettem volna kiváncsi, hogy mennyit esik menseskor. Most kezdtem mérni, de inkább abba is hagyom, mert sok értelme nincs. Egyébként, mint írtam nem egy időben ébredek reggelente. Akkor mit csináljak, ha mondjuk felkelek 5-kor és ugye nem lehet kikellni az ágyból és ébredési hőmérséklet kell, viszont, ha másnap 6-kor kelek, akkor meg késő. Tehát igy elég hülyeség az egész. Na meg járok dokihoz, Ő úgyis mondja, hogy mikor van peteérésem és ovu tesztet is vettem. Szóval nem kioktatást vártam, de azért kösz.
2009. máj. 20. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!