Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérezni a peteérést? Milyen...

Megérezni a peteérést? Milyen "tünetei" vannak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szúrt a petefészkem, meg olyan nyúlos, sárgás pici folyásom volt. Orvosom szerint ilyenkor kell próbálkozni. Nekünk sikerült. De lehet kapni a patikában úgynevezett LH tesztet, ami kimutatja a peteérést.

21 hetes kismami

2008. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
van, aki megérzi van aki nem. én megérzem a bal petefészkem szúrkál, és jobb ülni mint állni, néha össze is görnyedek, mert elég kellemetlen.
2008. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En is megereztem, szuro erzes volt, este, de hajnalban meg inkabb ereztem, fel is ebredtem. Furi volt, mert elotte jo evtizedik gyogyszert szedtem, nem is emlekeztem ra, h ennyire megerezheto. Persze mellette lh-teszteltem, ez dupla bizonyossagot adott.

Most 16 hetes vagyok, szoval peteereskor huzzatok bele :)

2008. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!