Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki menstruált a terhesség...

Aki menstruált a terhesség elején, rendesen megjött és olyan volt mint terhesség elött?

Figyelt kérdés
Rendesen megjött dec. 7.-én. Viszont azóta nagyon fáradékony lettem, émelygek is. Csinálok ma egy tesztet hátha... Szerintetek van esélye, hogy terhes vagyok?
2011. dec. 22. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen megjött, akkor nem vagy terhes! Értem ez alatt hogy intenzitása és hossza olyan volt mint szokott. Feltéve hogy nem szedsz fogamzásgátlót, bármilyen hormonálisat, vagy IUD-ot használsz.


Menstruációkor leválik az egész méhnyálkahártya és vérzés formájában távozik. A baba, ha beágyazódik, abba a méhnyálkahártyába ágyazódik be. Ha az leválik, akkor vetélésről van szó.


Terhesség alatt enyhe vérzés lehetséges, akár még havonta is, de az nem hasonlítható egy normál menstruációs vérzéshez...

2011. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor elvetéltem. A barátnőmnek viszont 3-4 hónapig megjött, csak jóval gyengébben és rövidebb ideig tartott. Nagyon-nagyon ritka, hogy menstruáció mellett élő terhesség legyen.
2011. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

nemrég jártam igy én is csináltam tesztet nega volt és megjott.

2011. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Amikor a lányommal voltam terhes, az első hónapban újra és újra gyengén, inkább barnázás szerűen véreztem. Mindig azt hittem, hogy megjön, a teszt is negatív volt, csak a 8. héten lett pozi.

Ha ugyanolyan erős és hosszú, valamint darabos, úgy nem valószínű, hogy terhes vagy.

2011. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!