Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki teherbe úgy hogy...

Esett valaki teherbe úgy hogy szoptatott?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? volt menszesz előtte mielőtt kimaradt volna? Tünetek? Volt hasfájás mintha megakarna jönni de mégse?
2009. máj. 19. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sikerült :)) Bár már 2 éves volt a lányom, de azért még naponta többször is szopizott. Szerettem volna elválasztani, de semmi sem jött be, így megkértem a nődokit, írjon rendes fog. gátlót, mert állítólag az megváltoztatja a tej ízét és nem fog neki kelleni (addig szoptatós fog. gátlót szedtem). Hát! Nem jött be.. tovább szopizott, de a gyógyszerváltás bezavart és rögtön teherbe is estem. Igazán nem volt semmi tünetem, csak az, hogy nem jött meg. A nőgyógyász még 2 hónapig nem is vette észtre, hogy terhes vagyok, a gyógyszerre fogta. Igazán semmi tünetem se volt, de a többi gyereknél se, így nem igazán voltam ideges. Amikor kiderült, már 10 hetes terhes voltam. Ma már 13 éves a kishölgy, egészséges, gyönyörű nagylány.
2009. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2009. máj. 19. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!