Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki PCO-san...

Van itt olyan aki PCO-san lett terhes?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam enye pco-t mutatott az uh. mindenféle segítség nélkül 3 hónapon belül terhes lettem. (fogamzásgátlót szedtem előtte, a gyógyszer abbahagyása után a 3. ciklusban lettem terhes.) azóta már 9 hónapos a babám.
2009. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
enye= enyhe
2009. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm. Első babája nehezen, több év után jött össze, hormonkezelés után. A második baba pikk-pakk, miután abbahagyta a szoptatást. A harmadik meg " véletlen volt" mert úgy gondolták, úgyse esik könnyen teherbe. Hát, tévedtek. Még csak három hónapos volt a középső, ezerrel szoptatott, mikor poz. lett a teszt :-))
2009. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért? veled mi a helyzet?
2009. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
HUH elismerésem a barátnődnek :) 1 éves volt a pici, mikor megszületett a harmadik?? Le a kalappal elötte :)
2009. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is pco-m van lassan egy éve,menstruációm elég ramaty,mert márciusban volt 2hét barnázásom ezalatt premens tablettát szedtem,most 1hónap szünet.

Voltam orvoshoz és mondta hogy 8mm vastag a nyálkahártyám.utána probálkoztunk a párommal,de előtte már érzékeny volt a mellem.

A probálkozás óta 5nap telt el a mellem még jobban fáj,feszül és eres nagyon,meg a hőm reggel 36,9 nappal meg 37,5.Igy nemtudom hogy mit reméljek,nagyon szeretnék babát.Röviden ennyi.

2009. máj. 19. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
a második baba volt három hónapos, mikor a harmadikkal teherbe esett, az első szerintem már elmúlt egy éves, a harmadik meg nem megszületett, csak megfogant :)
2010. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!