Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap szellemcsíkos teszt?...

Tegnap szellemcsíkos teszt? Vol akinél ez erősödött napokkal? 1,5 után furcsák a tüneteim is?

Figyelt kérdés

Sajna nem tudom mikor volt peteérésem(mert jóval a megszokott idő előtt volt). Sokáig mértem a hőmet, már 2 ciklus óta nem teszem, csak néha-néha egy egy reggel kiváncsiságból, mert tudok viszonyítani több mint 1 év távlatából. Most csütörtökön már 2 hete lesz, hogy magas a hőm.(mindig ugyanannyi, mindegy mikor kelek reggel).

Egy hete csütörtökön volt sárgás barnás nyúlós nyálkám mint mensi előtt. És mellé azóta elég sok tünetem van.

De tegnap este teszteltem medilabbal. Nekem az mindig szellemcsíkos. Most is az lett rögtön.

És eddig ez nem erősödött, sosem voltam terhes.

Van olyan köztetek akinél a szellemcsíkos teszt erősödött napokkal később?

Egyetlen egy mensi tünetem van csak a mensi előtti reggeli könnyebb wc(bocsánat). De se a fejem nem fáj(ami meglepő, mert rettentő migrénes vagyok és tegnap már a párom is a falat kaparta a fejfájástól, pedig ő aztán abszolút nem az), semmilyen folyásom nincs és a hőm még ma reggel is magas volt.


Akinél mensi előtt rendszeres a "székrekedés" elmúlása, az terhesség esetén is átesett ezen?

Köszönöm a válaszokat.


2009. máj. 19. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A mensi környéki hígabb székletből ne következtess terhességre és annak az ellenkezőjére sem- mert nem lehet:)

Sokkal többet mondana, hogy mikor volt péd, mekkorák a ciklusaid. Ez magas alaphővel utalhat terhességre, no meg egy teszt.

Mást akárhogy szeretnénk (ösztönökön kívül) fizikailag nem érzünk ilyenkor.

Lazulj! Ha babás vagy, ezzel teszed a legjobbat a kicsinek. Szívből kívánom, hogy így legyen! :)

2009. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szabályos 26 naposak a ciklusaim, mindig a 13. napon van pém. Most azonban már a 8. naptól fent van a hőm és a 13 nap környékén nem volt se termékeny nyákom(ami nagyon jellemző), se hőesés se semmi.

Így most már a mensire gyanakszom bár még csak a 21 napon vagyok.

Tudom hogy a hasmenés nem mérvadó, de mellé ott az a hülye szellemcsíkos teszt. Már megint. Ezért kezdek bizonytalankodni, eddig az sosem jelentett jót.

1,5 év után most kezdtem el bizakodni kicsit, mert nagyon éles tüneteim voltak.


Köszönöm hogy válaszoltál

2009. máj. 19. 08:51
 3/3 anonim válasza:
Szia nekem is szellem csikos volt mindig a medi labos teszt.Én már nem is veszem ezt a fajtát.Próbáld meg másik fajtával.De amúgy lehetsz babás.Gratula,menj minnél előbb orvoshoz.
2009. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!