Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán reggel a hőm 36,9 de...

Korán reggel a hőm 36,9 de nappal meg 37,2 és 37,5 között van, még késő este is, lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

A melleim nagyon fájnak,eresek és megfog jönni érzésem van.

Pco-s vagyok,de az orvosom 8mm-es méhnyálkahártyát állapított meg,ez elött nemvolt soha ilyen vastag.Pco-san is ugyanazok a terhesség jelei?

Kérlek válaszoljatok!Köszönöm előre is!


2009. máj. 19. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ciklusod hanyadik napján tartasz?
2009. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Az a gond,hogy rendszertelen a ciklusom a polyciszta miatt így nem tudom,utoljára márciusban volt 2hét barnázásom azóta semmi,9napja fáj a mellem,az orvos azt mondta lehet hogy megjön,de nem mondta biztosra.

2009. máj. 19. 08:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a terhes hom 36.7 es 36.9 kozt volt. Szoval ez alapjan lehet, igen.
2009. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,ma szeretnék venni tesztet,mert 5napja próbálkoztunk a férjemmel,csak nem tudom hogy megcsináljam e.Lehet hogy túl korai lenne.

Te is pco-san lettél terhes?

2009. máj. 19. 08:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha 5 napja probálkoztatok a férjeddel, akkor még teljesen felesleges tesztet csinálnod, mert még a beágyzodás sem történt meg. Az kb 7-10 nap. És onnan még kb 12nap mire a teszt kimutat valamit. talán 2 hét múlva már érdemes.
2009. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ok.Még nem csinálok tesztet.

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Már nagyon izgatott vagyok,jó lenne ha terhes lennék.

2009. máj. 19. 09:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok Neked! A türelem a legnehezebb ilyenkor. :(
2009. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát nehéz az biztos,rendes vagy hogy válaszolsz.Nem bánnám ha már jövőhét ilyenkor lenne legalább.

Neked van már baba?

2009. máj. 19. 10:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs baba :( Most vagyok a 29-ik napon, de utóbbi időben elég össze-vissza a ciklusom. Ez az első clostys hónapom. Nem merek reménykedni, hogy sikerült. Tesztet sem merek csinálni, pedig elvileg már kimutatná, ha terhes vagyok, mert dokinál voltam a 13-ik napon és uh-n megnézett és azt mondta, hogy most kell akcióznunk. :) Mi be is vetettünk mindent. Ja de nekem van egy 17 éves lánykám. :) Aki már kész nő. Imádom!!!!
2009. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csinálj egy tesztet,hátha csoda történik:-)

Vettem tesztet de jól elraktam majd jövőhéten megcsinálom,én is nagyon reménykedek,alig egy éve hogy probálkozunk de néha már nagyon elszomorodok.

2009. máj. 19. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!