Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerült teherbe...

Miért nem sikerült teherbe esnem 6 év alatt?

Figyelt kérdés
7 éve vagyok a párommal és egy év eltelte után eldöntöttük, hogy jöhetne a baba. De sajnos ez valahogy nem jött össze. Közben 2 év sajnos kivették a jobb petefészkem. A fél év várakozási idő után megint nekiestünk, de semmi. Pedig az orvossok is azzal bíztattak, hogy majd most biztosan összejön, mivel mindketten egészségesek vagyunk. Mielött azt mondaná vlki, hogy ne gondoljak olyan görcsösen a babára, szólok, hogy én már abba is belefáradtam, nem gondolok rá, de ígysem sikerül. Adjatok vlmi tanácsot, mert már nagyon el vagyunk keseredve.
2009. máj. 18. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gondolom már minden féle gyógynövény teát, kapszulát, tornát, nyaralást, termálfürdőt kipróbáltatok. Biztosan megbízható az orvosod? Gondolom a hormonjaiddal is minden rendben van. Nekem is van egy ismerősöm ,ő 45 évesen esett elsőre teherbe most van ahetedik hónapban. Párod is gondolom már minden vizsgálaton túl van, sperma vizsgálat meg hormon vizsgálat, meg minden amit szoktak ilyenkor csinálni, ő is szedhet különböző gyógynövény alapú készítményket meg te is . Hátha valamelyik sikerül. Nem tudok igazábaól tanácsot adni, ezeket tudom javasolni, meg talán ha nem érzed úgy, hogy az orvosod 100 %-os akkor egy másikat keresni.

2009. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lombikprogramot próbáltatok már?
2009. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
De ez a kérdés mi a fészkes fenének itt van?
2009. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Mármint itt a GYIK-nál?
2009. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja hát engem kell lepontozni, nyilván én vagyok a hülye, nem a kérdező, hogy nem képes a kategóriáját megtalálni. Nekem senki ne mondja, hogy véletlenül az Egyéb kérdések GYIK alkategóriáját félreolvassa meg hasonlók, egyszerűen csak szerencsétlen, de azért én kapok miatta nullát, mert meg mertem kérdezni, hogy mit keres ott a kérdés. Olyan sötétek itt egyesek.
2009. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok! A "kedves " válaszolónak, már át lett rakva a kérdés a másik kategóriába, egyébként meg lehet ott is, ahol eredetileg volt, hiszen ez a kérdés eléggé gyakori kérdés. Szinte naponta többször is előfordul. És egyébként se arra volt kíváncsi, amire válaszoltál. Inkább segíts, vagy ne is szólalj meg!!!
2009. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát szomorú,hogy hiányzik az egyik petefészked,mert igy csökkentek az esélyeid!Miért nem próbálkoztok az inszeminációval?Nagyobb lenne az esélyed,ha megpróbálnátok,mert igy csak telnek az évek!

Sok sikert!

2009. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. Egy úgynevezett clostylbegit tabletta segítségével, most 6 hetes terhes vagyok.
2009. júl. 15. 18:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon örülök,hogy sikerült a baba!Jó egészséget és minden jót nektek!:)

2009. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! GRATULÁLOK! Vigyázz magatokra! SOk pihi! Nagyon jó babavárást, és sok boldogságot ,egészséget kívánok nektek!
2009. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!