Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4 napot késik bár máskor...

Már 4 napot késik bár máskor is szokott 1-4 napot késni! Régebben többet is késett de mostanában csak 1-4 napot! Lehet valami baj? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerdán a barátommal kíváncsiságból kipróbáltuk hogy milyen érzés gumi nélkül!Nem voltunk így sokáig csak 1-2 percig vagy még addig se!!!Csak az a baj hogy már múlt héten vasárnap meg kellett volna jönnie!:S Már 4 napot késik bár máskor is szokott 1-4 napot késni!Régebben többet is késett de mostanában csak 1-4 napot!Holnap már az 5. nap lesz ha ma még véletlenül nem jön meg bár kétlem!A barátom azt mondta hogy nyugodjak meg mert tuti hogy nincs semmi baj csak egyszerűen többet késik!Én megbízom nagyon benne de akkor is félek!!!Mi van ha baj lett!Ő azt mondja hogy 1000% hogy nincs!Kérlek segítsetek!!Fontos lenne!!!Előre is köszi (egy 17 éves lány)
2008. márc. 27. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi. Ha múlthét szerdán voltatok együtt és vasárnap kellet volna megjönnie, elvileg már nem eshettél teherbe. Biztos h.késik, csinálj egy tesztet, h.megnyugodj, az öt nap kését már ki kell mutatnia. De szerintem nem lettél az. Javaslom egyébként a pharmatex hüvelykúpot, és azzal lehet gumi nélkül (NAGYON JÓ ::)), és nagyon megbízható, 3 évig használtam. Írj,hogy mi lett. Pusza, és szurkolok, hogy megjöjjön! :)
2008. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Gratulálok, hogy voltál olyan buta és felelőtlen, hogy gumi nélkül és bármilyen más védekezés nélkül szexeltél! Egyátalán nem lehetsz nyugodt, ugyanis a te korodban (és még felnőtt korban) is lehet rendkívüli peteérés, tehát SIMÁN TEHERBEESHETTÉL! Vegyél mihamarabb egy tesztet, ha nem jön meg! Ha pedig szerencséd lesz és nem vagy terhes, akkor máskor védekezzetek tablettával vagy krémmel, kúppal!
2008. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
valoszinü nincs semmi baj. ne stresszelj mert mégtöbbet késik! Se peteérés,se sperma benned
2008. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg felelőtlen voltál és a barátod is!Üzenem neki,hogy iylenből teherbe is lehet esni,és egyáltalán nem 1000%!Simán lehet tényleg.De az idegességtől még jobban csúszni fog,stzal nyugi,teszt mindenképpen!OPharmatex hövelykúpot használjatok,mert az olcsó és jó megoldás is!'356 ftért vettem Kispesten szal 1500nál gondoloms ehol sem több!...Üdv.:BEA
2008. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nemhinném hogy az vagy
2008. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!