Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Jónás...

Mi a véleményetek a Jónás módszerről? Sikerült ezt követve teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ha a mensire esik akkor is együtt lennétek? Mi nem szoktunk olyankor együtt lenni. Párotokat nem hangolta le?
2009. máj. 18. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nem hangolta le? AZ , hogy akkor kell együtt lenni, vagy a sikertelenség? Mert az sose hangolja le, ha együtt kell lennünk, a sikertelenség már annál jobban. :(
2009. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mensi ideje alatti együttlétre gondoltam.
2009. máj. 18. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy nem hangolja le a férfiak többségét, de persze biztosan vannak azért kivételek.
2009. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia az én páromat nem hangolta le,ez nem szégyelni való dolog vagy undoritó,nagyon sok férfi szereti közben is csinálni persze kellö higénia mellett,de persze vannak akik nem csinálják,viszont sok nönek pont ilyenkor van peteérése,és a babáért megéri,mi se csináltuk sose elötte de kiderült pont menszi utolsó napján van peteérés,és nem is volt rosz söt nagyon jó volt és az eredmény 8 hetes bébi.megérte
2009. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a mensi után van jónás 6-7-8 napon ált.. de eddig nem jött be pedig a naptárban követem mikor kellene együtt lenni.. igazán nem hiszek benne.. olvastam hogy aviva tornával össze kell hangolni a peteérést a jónás nappal akkor tutibb a siker
2009. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!