Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi lehet! Barnás...

Nem tudom mi lehet! Barnás folyás! Baj van?

Figyelt kérdés
Párommal nem védekezünk,minden hónapban u.a. szokott megjönni ,most nem jött meg!A mai napon minimális barnás folyás vagy nem tudom minek nevezzem volt(ez a menzi napja)!Eléggé fájnak a melleim!Tegnap meg ugy fájt a hasam hogy 5 percig nem tudtam megmozdulni!De el is mulott!Baj van?A hónap elején voltunk együtt mert közben elkellett utaznom!
2009. máj. 18. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szia mindenféleképp csinálj tesztet mert lehet babás vagy,nekem pont igy volt hogy nemjött meg csak barnás folyásom volt és kisbabás vagyok,a hasfájás nekem is van pihennem kell sokat de minden rendben van csak akkor van baj ha vérzel és nagyon görcsölsz..
2009. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

:)

Jó baba várást!

2009. máj. 18. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj egy terhességi tesztet.mikor terhes lettem nekem a melleim feszültek és ugyanúgy görcsöltem mint amikor meg volt a mensim.sőt még jobban fájt.az első 3 hónapom így telt.ma pedig egy 4 hónapos pici lány boldog anyukája vagyok.
2009. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!