Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuláció után kb. hány...

Az ovuláció után kb. hány napra kell, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
És az ovuláció után, ha megtörtént a megtermékenyítés, mennyi idő mire beágyazódik? Lehet azt érezni, vagy vannak valami jelei?
2008. márc. 27. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg ha 28 naponta menstruálsz, akkor a 14-15 napon van peteérésed, akkor van a fogantatás. (Bár elvileg lehet előtte egy pár nappal meg utána is. SZóval én nekem akkor szokott görcsölni amikor megjön max egy nappal előtt. Most viszont már vagy egy héttel előbb görcsöltem, és olyan volt mintha icipici áramütések lettek volna a méhem, petefészkem körül. És iszonyatosan fájt a mellem, ami előtte sose.

Ha jól érzem babás szeretnél lenni? Sok sikert, szurkolok neked! :)

2008. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az ovu után kb 14-16 napra jön meg. a beágyazódás 4-11 nap lehet.
2008. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
NAgyon szeretnék már babát igen! Teljes gőzzel rajta vagyunk, de szeretnék tájékozódni, hogy pontosan mikor mi játszódik le a szervezetemben! Nagyon köszönöm a válaszokat, és szorítsatok nekem, hogy összejöjjön már!
2008. márc. 27. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szorítunk!Mi is babáért küzdünk.A peteérést meg érzem mindig.A megtermékenyítés ha megtörtént kicsit bővebb folyás lehetséges,esetleg rózyaszínű folyás.
2008. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!