Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhessegi tesztekre ra van...

A terhessegi tesztekre ra van irva, hogy milyen erzekenysegu?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem, mert most kezdunk el a masodik baban "ugykodni" es a normal arban levo teszteken kivul talaltam egy igencsak olcso terhessegi tesztet. Kulfoldon elunk, altalaban a tesztek drogeriaban olyan arban vannak, mint otthon (Clearblue normal 2 darabos 3600 forint, digitalis 2 darabos 4000 forint), viszont az itteni 100 forintos jellegu boltban is lehet tesztet venni, ismeretlen marka, ket darabos atszamitva kb 300 forint. Regen, amikor az elso babamat vartam, akkor vettem egyet es elhasznaltam, igaz, akkor mar csak kivancsisagbol, mert tudni akartuk, hogy valoban mukodik-e az olcsosag ellenere. Akkor probaltam ki, amikor kb mar 5-6 hetes voltam es mutatta a pozitivat, tehat tutira mukodik. Annak mar persze nincs meg a hasznalatija, most pedig meg nem vettem, de kivancsi vagyok, hogy ra van-e irva a tesztekre, hogy milyen erzekenysegu, mert a Clearblue-rol itt olvastam, hogy 50-es, de a hasznalatijaban nem lattam. De lehet, hogy csak nem kerestem elegge.

Ugy tervezem, hogy ebbol az extra olcsobol veszek nehanyat, inkabb ezt hasznalgatom, elobb-utobb ugyis mutatja a babat.

Van ertelme keresnem rajta az erzekenyseget?


2009. máj. 18. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2-3 félét már próbáltam,azokon nem volt ráírva az érzékenység,hiába kerestem.A neten jobban utánna tudsz olvasni!
2009. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én idehaza nézegettem többet is a polcokon, mindegyiken rajta van az érzékenység, vagy kívül, vagy belül, de ráírják. Az átlag a 20-25-ös. Most Lilyt használok, abból 2 db 900 Ft, és 25-ös érzékenységű.
2009. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!