Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Marcius 28-an volt utoljara...

Marcius 28-an volt utoljara menzim. Azota semmi, A teszt meg mindig negativ, volt igy valaki? Lett pozitiv?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnal, nem talalt semmi problemat, annyit mondott varni tudunk csak.Volt valaki igy? Lett pozitiv teszt? es voltak e tunetek? Erdekelne, ki hogy volt.
2009. máj. 18. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mikor csináltad a tesztet?Március 28.már jó régen volt!Ha nem vagy terhes már meg kellett volna jönnie!Szerintem csinálj még egy tesztet és ha nega,akkor szedjél Premenst,visszaállitja a ciklusodat!Remélem a mostani teszted+ lesz!Szoritok,hogy az legyen!
2009. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem az ut. menszim első napja márc. 31 volt. Május 8-án teszteltem és pozitív lett. Az lett gyanús hogy a férjem hónalj stiftje illatára majdnem elhánytam magam. Pedig ő mindig csak olyat vesz, ami nekem tetszik. Csináltam másnap egy tesztet és ott volt a két csík.
2009. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs baba a dologban, akkor a hormonjaid okozzák a mensi hiányát.

Nekem decemberben volt ilyen, hogy 3 hete késett ok nélkül, kaptam Norcolutot és megjött 5 nap után.

Bár sokkal szerencsésebb és örömtelibb lenne gondolom, ha végre + lenne az a teszt. :-)

2009. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos nem tudok érdemben irni semmit, csak azt, hogy én is igy vagyok most. Holnap megyek dokihoz, remélem nem talál semmi bajt. De egy kis reményt adtál, hogy Nálad sem volt semmi gond. :)
2009. máj. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok. Március 26-án jött meg utoljára, azóta 1x kb 4 napig barnáztam. Tesztet május 8-án teszteltem negatívat-lilyvel. Pedig sok babás érzésem volt. Én a dokihoz péntekre kaptam időpontot. Majd kiderül..
2009. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat. Holnap megyek megint orvoshoz, most mar ultrahanggal fog megnezni, mert semmi bajt nem talalt. Hala istennek, de nagyon sokaktol hallottam ugyanezt a sztorit, akik most babasak, tehat remenykedhetunk! Majd megirom holnap mi volt.
2009. máj. 19. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!