Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitamint érdemes...

Milyen vitamint érdemes szedni terhesség előtt?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
elevit, gravida ezeket szokták általában
2008. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én elevitről áttértem gravidára, mert az elevittől feljött pár kiló, de tényleg látványosan. Azóta a gravidát is abbahagytam, mert inkább aloés termékeket eszek.
2008. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az Eurovit kismamáknak ajánlott vitaminját szedem, de lehet, hogy áttérek az Elevitre, mert erről az Eurovitről szinte senki nem ír semmi. Ti hallotatok róla?
2008. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem
2008. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elevit,és hidd el nem a vitamin hízlal,a hajlam.
2008. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az Eurovitet szedtem terhesség előtt, mert ez volt a legolcsóbb. Aztán mikor terhes lettem az Elevitre tértem át, de egyéb mellékhatásai miatt abbahagytam, és most Hipp Natalt szedek, azaz iszok.

Szerintem jó az Eurovit, ha változatosan étkeznék, akkor nem is lene szükség vitaminra külön.

Nekem az Eurovit, és a Hipp Natal jó.

2008. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
nos én nem vagyok egy nagy darab csaj, totál átlagos, viszont elkezdtem szedni az elevitet és jó pár kiló feljött, és nem ettem mást mint addig, és stb. És kellett neki 3 hónap, hogy rájöjjek, hogy ez az elevit hatása, és ezt a dokim is megmondta. Különben is a vitaminok egy része hízlal.
2008. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha nem vagy hajlamos a hízásra mindegy mit eszel, veszel be, ha az vagy sajnos oda kell figyelni.

sok sikert

2008. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sziasztok, én gravidát szedek. eddig nem vettem észre, h híztam volna... terhesség előtt vagyok még, ill remélem már bennem van, és olyan 2 naponta eszem, kb....
2008. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!