Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, vasárnap...

Mikor teszteljek, vasárnap vagy hétfőn vagy mikor?

Figyelt kérdés
7-én kéne megjönnie de nem akarok addig várni minnél hamarabb megakarom tudni hogy jön-e már a pici mert már 3 éve várunk rá!Ebben a hónapban kezdtem el szedni a clostilbegyt gyógyszert!Remélem hatásos lesz!Két napig feküdtem mert hányingerem volt és a mellbimbóm is nagyon fáj. jah meg a pisilés...Szerintetek???
2008. márc. 27. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne, ha megvárnád legalább a mensi napját, vagy utána még egy pár napot, ha nem jön meg. Drukkolok!
2008. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod csinálj tesztet,bár még elég korai,hiszen csak most vagy a peteérésed utolsó napjaiban ha jól számolom.

Azért adjál majd hírt magadról,mert kíváncsi vagyok!

2008. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem még korai lenne tesztelni.még nem mutatja ki a teszt
2008. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
még nagyon korai, csak ki tudod várni azt a hetedikét, addig valami mással foglald el magadat.
2008. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még amíg késni fog! Szerintem "jobb" egy nem várt mensi, mint egy negatív teszt! Tapasztalatból mondom hidd el! Nyugi! Ne görcsölj a babán! Én szorítok neked nagyon! NYUGI! Majd írj, hogy mi lett! Üdv
2008. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek hogy ennyire szoritotok olyan jó érzés!!!De már napok óta csak bőgök folyamatosan, mi lesz ha nem sikerül...megint a csalódás:((Ok várok 7.-ig remélem jó hírrel!
2008. márc. 27. 11:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Valakinek esetleg msn???
2008. márc. 27. 11:43
 8/9 anonim ***** válasza:

sajna nekem nincsen msn-m, de ha akarod írhatsz mailt: diadema@citromail.hu

Ne bőgj, mert az nem használ. Már tényleg nem sok van hátra 7-ig.

2008. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia, nekem 5.-én (nem!!!) kellene megjönnie. Én is Clostit szedtem. Nekem nagyon enyhén mintha fájna a cickóm. De sztem már magamba beszéltem... nem tudom... De sztem még ne vegyél tesztet. Én péntekig nem is veszek. Babonából... :)

Ha gondolod írj privit... lililili@vipmail.hu

2008. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!