Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjönni, de a...

Holnap kellene megjönni, de a tesztem ma negatív lett. Lehet hogy korai volt még?

Figyelt kérdés
Semmi mensis tünetem nincs. Tegnap óta viszont fáj a gyomrom és néha hányingerem van. A méhemet nehezen érem el és mintha meg lenne nagyobodva. Azt gondoltam már a teszt kimutatja ha terhes vagyok. Szerintetek van még remény?
2008. márc. 27. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy van remény, hisz az hal meg utoljára. van akinek csak a mensi kimaradása után 10 nappal mutatja ki.

Ha késik egy hét után tesztelj. Hőt mérsz? Az hogy áll?

2008. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára!Tesztelj egy pár nap múlva újra!
2008. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem mérem, mert egy fél évig mértem, mindíg fent volt a hőm, még a menses napján is, és a végén magjött.
2008. márc. 27. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:
hát azt nem értem, hogy lehet, hogy mindig fent volt. Tesztelj egy hét múlva, ha addig sem jön meg. Ja és szólj, hogy mi lett. Drukkolok.
2008. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem jól írtam, a ciklus második felében magas a hőm, teljesen a mensi napjáig és még akkor is amikor megjön.
2008. márc. 27. 10:31
 6/8 anonim ***** válasza:
aha, hát azt sem értem, hogy miéprt lehet. Mindig ugyanazt a hőmérőt használod? Higanyosat? Mindig ugyanakkor?
2008. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen mindíg ugyanakkor mérem, még hétvégén is fel kelek ötkor hogy megmérjem. higanyosat használok. A ciklusom második felében 37 vagy a felett van, a mult hónapban 37,1 volt még akkor reggel is amikor megjött. Ezért adtam fel mert én azt hittem ha fenn van a hőm akkor babás lehetek.
2008. márc. 27. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
tesztelj egy hét múlva is! Lehet, hogy korai volt! Drukkolok
2008. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!