Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen honapokban tapaszta...

Sikertelen honapokban tapasztaltatok hirtelen es eles nyilalast alhasi tajekon?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem ezt toletek, teherbe esni kivano lanyok, asszonyok, mert biztos vagyok benne, hogy ti figyeltek ezekben a honapokban a testetek osszes rezdulesere.

Negy napja kesik a menstruaciom (ami egyebkent pontos), a teszt negativ. Boven lehetek terhes, mert sokszor voltunk egyutt a ferjemmel peteeres kornyeken es egesz ciklusban is.

A heten eleg sokszor ereztem hirtelen hasito fajdalmat a mehem kornyeken valamelyik, vagy mindket oldalom, amikor hirtelen felalltam, fordultam, tusszentettem. Ket napja mar nincs ilyen, de ennek inkabb az az oka, hogy azota kerulom az ilyen hirtelen mozdulatokat.

Mar van egy gyermekem es tudom, hogy terhesseg alatt ezt a fajdalmat a mehtarto szalagok huzodasa okozza, volt alkalmam megtapasztalni boven, mert amikor a fiamat vartam ez is az elso tunetek kozott volt.


Azon gondolkodom, hogy vajon ereztem-e en ilyet terhessegen kivul is, vagy sem, de fogalmam sincs, egyszeruen nem emlekszem ra, mert hamar osszejott az elso baba, akkor nem nagyon kellett ilyesmit figyelgetnem, amikor meg nem voltam terhes es nem is terveztunk babat, akkor nem figyeltem ilyen kaliberu dolgokra oda, ha lett is volna, gondolom akkor is csak legyintettem es mentem tovabb.


Ti gondolom figyelitek most magatokat. Terhessegen kivul is van ilyen gyakori mehszalag huzodas hirtelen mozdulatokra?

Mert ha nem nagyon tapasztaltatok ilyet baba nelkul, akkor nekem ez egy eleg jo jel lenne arra, hogy megis terhes vagyok, mert tenyleg ez volt a fiammal is az egyik elso tunetem, amire emlekszem. Kedden akarok ujra tesztelni, de ezen porog az agyam es nem tudok szemet hunyni a dolog felett.


2009. máj. 17. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, amikor végül megjött, de nem vagyok benne biztos, hogy nem-e elindult terhesség volt-e, mert "szellemcsíkos" tesztjeim voltak. Amikor pozi volt valóban a tesztem, akkor is volt ilyen. Szóval nem tudom, kíváncsi vagyok a többiekre is mit írnak. Remélem babás vagy! :)
2009. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál. Sajnos úgy látom, hogy nem jönnek a válasz hadak...

Most vagy nem tapasztalnak ilyet terhességen kívül és azért nincs sok válasz, mert nem érthető, hogy milyen fájdalomról beszélek, vagy nemtom...

Közben elég sokat keresgettem utána és annyival haladtam előre, hogy az általam körbe írt fájdalomról inkább csak a terhesség rovatban találok említést, a teherbeesős kérdéseknél inkább arról a fajta tompa nyilalásról beszélnek petefészeknél, ami gyakran ismétlődik, vagy percekig tart és amit én peteérés környékén szoktam érezni.

Amire meg az én kérdésem irányul az inkább mélyen alhasban van, most eszembe jutott a mozdulat, amint a gömbölyű babapocakom alá nyúltam, ha jelentkezett ez a fájdalom, mert ott fájt egészen lent. És emlékszem, hogy ezek miatt kerültem már az első hetektől a nyújtózkodást reggelente, pontosabban megtanultam úgy nyújtózkodni, hogy csak a karomat és a lábamat feszítem, a hastájékomat kihagyom, mert akkor mindig jelentkezett ez a húzódás.

Jaj, de szeretném, ha baba lenne...

Az fiam is baba még, de mi így terveztük, hogy az első két gyerek között kevés legyen a korkülönbség, minden szempontból így lenne nekünk ideális.

2009. máj. 17. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én értem, miről beszélsz. :)

Babásan nekem is sokszor volt ilyen, de neked ez most rossz hír: nemterhesen is tapasztaltam már, igaz, úgy egyszeri volt, nem pedig gyakori.

De kívánom, hogy jöjjön a tesó! Jelezz majd vissza, hogy mit mutatott a teszt!

2009. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom neked is, hogy valaszoltal.

Az a helyzet, hogy ot nap keses utan ma megerkezett a mensim, tokeletes minosegben es mennyisegben, ugyhogy itt biztosan nem volt es nincs baba.

De sebaj, mert most is teljes erovel vetjuk majd bele magunkat, hogy megfoganhasson a kisteso.

Nem is tudom, hogy mibol gondoltam, hogy most az elso honapban sikerulhet, a fiam is hat honapot varatott magara es meg az is nagyon jonak szamit...

2009. máj. 18. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!