Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty: Ezt tényleg muszáj?...

Closty: Ezt tényleg muszáj? Másképp nem lehet?

Figyelt kérdés

Inszemes, vagy lombikos, vagy azon nőket kérdezném, akik szedtek clostybegytet, és ezt rosszul viselték a mellékhatások miatt.

A kérdés annyi, hogy minden esetben "kötelező" a closty?Nem lehet elhagyni, és helyette, csak injekcióban kérni a peteérés serkentőt?

Tényleg nem lehet elhagyni a clostyt?


2009. máj. 17. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én inszemes vagyok és closty meg fostimon injekciót kapok egyszerre , el lehet hagyni de akkor 25.000 helyett 40.000 ft kerül havonta és lehet hogy nincs is szükség a drágább gyogyókra , de nekem annyi bajom volt hogy mindenért ideges voltam , és mindenért sírtam de szó szerint már elviselhetetlenné váltam de szerencsére olyan a párom aki tolerálta mert a nap 24 órájából 20 órát sírtam de már elmúlt 3 nap múlva lesz az inszemem ...

2009. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Na, nekem ugyanez a clostyval a bajom, h nagyon érzékeny lettem tőle.

És neked mi kerül havi 25-40ezerbe?

2009. máj. 17. 19:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 25000 ft volt egy havi gyógyszereim az inszemhez , mert és egy koktélt kaptam ami closty + fostimon + Ovitrelle + Utrogesteron-ból áll ezért kellett ennyit fizetnem.
2009. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok és az első.

Jah azt elfelejtettem hogy 40.000 akkor van amikor gonadotropin kezelést kap valaki az inszem vagy az ivf elött mert az olcsóbb gyógyszerek nem hozzák a kívánk eredményt......

2009. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Húha, ez szép....

Én eddig csak azt a 800 akárhány Forintos clostyt , meg a tüszőrepesztőt fizettem, ami 2-3000Ft.

Ettől is tökéletesen megérett a tüszőm, inszemem is volt, csak nálam elég komplikált a teherbeesés.

Neked első inszemed?Hova jársz kezelésre?

2009. máj. 17. 19:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen első inszemem lesz , és Pécsre járunk az édesanyák utcai női klinikára , nekem csak egy petevezetőm van minden más tökéletes , neked miért komplikált?

Hány inszemed volt?

Eddig egysem sikerült?

2009. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah nekem az Ovitrelle a tüszőrepesztő ami 7600 ft volt
2009. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Huh, akkor sorolom: PCO-m van, a jobb peteveztőm teljesen zárt, tehát lényegében ugyanaz, mint nálad, akkor a méhnyaknyákom megöli a spermát, és a legújabb, hogy a clostytól lett egy 3centis cisztám.

Eddig egy inszemem volt, de sajna nem sikerült.

A legközelebbi nem tudom mikor lesz, a ciszta miatt.

2009. máj. 17. 19:45
 9/12 A kérdező kommentje:

És miért a 7600Ft-osat írja fel a doki?

Miért nem kérsz choragont?azt 2ezer valamennyi, és ugyanazt a hatást éri el, megrepeszti a tüszőt.

2009. máj. 17. 19:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Huha akkor szegényem van bajod akkor az én elzárt egy petevezetőm semmise a te bajodhoz képest , nem én kértem a gyogyókat meg ugy voltam vele hogy mivel már 3 éve várjuk a babit ezért már nem számít mibe kerül csak legyen ebbe az inszembe van minden reményem mert a spermák 100% a hormonjaim 100% , semmi kizáró ok csak a bal oldali petevezetőm átjárható a jobb nem de ha nem sikerül szerdán meg csütörtökön az inszem akkor teljesen nbem tudom mi lesz....

Mert ennyi kis bajjal ami nekem van spontán is teherbe kéne esnem.....

2009. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!