Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A teszt...

Lehetek terhes? A teszt negatív, de nem jött meg. Nem szeretnék babát!

Figyelt kérdés
pont peteéréskor voltunk együtt, de csak előváladék mehetett belém, mert védekeztünk, de első 1-2 percben gumi nélkül, mert elkapott minket a "hév" :S együttlét után 15 nappal teszteltem, mert nem bírtam ki. negítv lett, tegnap kellett volna megjönnie, de egyenlőre jelei sincsenek. félek.. :S szerintetek? ( ne kiabáljatok le, tudom h nem kellett volna!! )
2009. máj. 17. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehetsz terhes sot:(tobb mint valoszinu hogy az vagy:(szerintem varj meg 3-4napot vagy kevesebbet es ha meg mindig nem jon meg csinalj tesztet,de probalj ne idegeskedni(tudom hogy ez nem konnyu)de a stressztol is keshet a mensturaciod
2009. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
elso vagyok ,ha most szerencsed van es nem vagy terhes maskor CSAK-CSAK GUMIVAL csinaljatok
2009. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát ezen a héten rengeteget idegeskedtem ezmiatt, nagyon félek :S szerintetek mennyi ennek az esélye?
2009. máj. 17. 17:20
 4/13 A kérdező kommentje:
amugy mindig azzal csináljuk, de ezt most nagyon elbasztuk..szószerint. félek, mert nem akarok babát, nagyon nem jönne jól..itt a suli meg minden :s ha mégis baba lenne, elkéne vetetni.és azt sem nagyon szeretném :(
2009. máj. 17. 17:21
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szarügy.
2009. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy. :) ilyen válaszolók mondtam, h kíméljenek.. köszönöm mégis :S
2009. máj. 17. 17:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szia nem kiabállak le, de az is fontos hogy a szeretkezés hányadik napodon volt.. mert ha középidöben az gázosabb.. sztem a sok idegtöl is késhet meg a melegtöl is. csinálj pár nap mulva mégegy teszte és ird meg mi lett. amugy azért nem kiabállak le mert azt hiszem az itt jelen levö lányok kb fele járt már igy csak most osztaná az észt, azt hiszem most ugy meg vagy ilyedve hogy legközelebb tuti ovatosabb leszel. irj majd mi van. amugy hány éves vagy?
2009. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a megértő válaszodat :) 17leszek. tudom h most az jön, h fiatal is vagyok :S igen, idegeskedtem sokat. tuti óvatosabbak leszünk, áhh nem is tudom h történhetett az :S annyira máshogy csinálnám, de mostmár aztán mind1 :S nem lehet visszafordítani. sajnos. hát ahogy számoltam, pont peteérés napján. :S :(
2009. máj. 17. 17:40
 9/13 anonim válasza:
100%
kísértetiesen hasonlít a történeted a mienkhez, mi is így jártunk, páromnak közel egy hetet késett, de megjött! azóta mi is óvatosabbak vagyunk. Szóval még van remény!!
2009. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és nálatok tuti volt előváladék? és ti is pont peteérés napján? huh kicsit megnyugtató voltál! köszönöm!
2009. máj. 17. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!