Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az egy két csepp barnázás mit...

Az egy két csepp barnázás mit jelent, lehet baba igy, irjátok már le, mikor szokott és mit is jelent?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez attol is függ hogy hányadsik napon vag .ha 14. nap körül az peteérés vagyis a megrepedtz tüszö miatt van, ha a 26 nap körül az beágyazodásos lehet ha 28 vagy 30 nap az lehet mensi elöjele vagy késöi beágyazodás. hányadik napon vagy?
2009. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nekem április 3 kellet volna megjönnie de most 14 én jött meg de másképp mint szokot nagyon kevés és barna de tegnap elmult és ma megint egy barácskás folt segits kérlek mi ez akkor?
2009. máj. 17. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
szia jelentheti hogy babás vagy,nekem igy volt azt hittem megfog jönni de csak barnázás volt 2 napig aztán semmi,csináltam tesztet és pozitiv lett.de van akinél a sima menszi elöjele szokot lenni,bár nekem sose volt elötte ilyen,és mi terveztük a bébit,igy egyböl tudtam hogy lehet sikerült,csak vigyázni kell mert a barnázás vetélés elöjele is lehet,ha tudod hogy akartátok a bébit akkor menj mielöbb dokihoz,hogy tud minden rendben van e ha babás vagy,van aki sokáig barnázik a babával és minden oké.mindenkinél máshogy reagál a szervezet a bébi miatt,és nem minden esetben baj a barnázás csak akkor ha görcsölsz is és vérzel.remélem tudtam ezzel segiteni.
2009. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm akkor most csinálok textet és eredménytöl függően elmegyek dokihot nagyon sokat segitetél és gratulálok a babához
2009. máj. 17. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
köszönöm és ha megcsináltad irj mi lett az eredmény,
2009. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Csináld meg a tesztet de reggeli elsőből!Megy a drukk és írd meg légyszi mi lett!:-)
2009. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia ird mg mit teszteltél, nagyon szurkolok

32

2009. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sziasztok pozitivat teszteltem nagyon boldog vagyok es köszönöm h lelkileg támogattatok kivánok mindenkinek sok boldogságot és nagyon sok babát
2009. máj. 22. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!