Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hét 1 naposan lehet olyan...

6 hét 1 naposan lehet olyan nyomó érzés a bal petefészkemnél mint mikor peteérés van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam,elmentem a dokihoz,petefészekcisztám volt és a 8 hetes baba nem tudott lejönni a vezetékből.
2011. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na köszi, most aztán jól megnyugtattál! Én azért bízom benne, hogy csak egy kis szurka.
2011. dec. 13. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ne bántsd azért, mert elmondta hogy vele mi történt, hidd el, elég nagy trauma volt ez neki!!!


Nyugodj meg, menny el holnap nőgyógyászhoz....minden rendben lesz! Boldog babavárást!

2011. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Abszolút nem bántásnak szántam, csak még idegesebbé tett.:) Voltam dokinál pont ma este és hála istennek megtalálta a picimet beágyazódva jó helyre, azt mondta nem lát semmi bajt a petefészkemnél és hogy ilyenkor az elején még szurkálhat enyhén bárhol,itt ott, és ez nem gond! Sajnálom a válaszadót, hogy ez történt vele, de biztos sikerül neki hamarabb mint gondolná.
2011. dec. 13. 23:21
 5/6 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az ilyen szurka minden ciklus második felében van, és akkor is volt végig, amikor babás voltam. Nálam azt jelenti, működik a sárgatest. Terhesség 12-ik hetéig kell is neki. :-) Valószínűleg te is ezt érzed, főleg hogy a baba jó helyen van. :-)

Boldog babavárást kívánok!

2011. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok:nem bántásból írtam,vagy hogy felidegesítselek,csak leírtam,velem mi volt.Remélem veled minden rendben lesz!
2011. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!