Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napot késik a menstruációm,...

3 napot késik a menstruációm, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Álltalában nem 28. hanem a 24. napra szokott megjönni a mensim, de most késik 3 napot. Elméletileg a 14. napon van a peteérés, de én a 7. napon sexeltem a barátommal, és ez ugye a peteérés elött van még jóval. De ettöl még lehetek terhes??? Nagyon félek, kérlek segítsetek!!
2009. máj. 17. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes,de nekem is 4 nap csúszással jött meg!

Ha biztosra akarsz menni,tesztelj,elvileg már kimutatja ha terhes vagy. Kívánom hogy legyen ugy ahogy te szeretnéd!

2009. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Peteeres annak van a 14.napon,akinek 28 napra jon meg,mert ugy kell szamolni,hogy a vegebol kivonsz 14-et,azaz neked a 10 napon van pe-d. Ugyhogy lehetsz terhes,mert a kiskatonak 72 oraig eletkepesek,de van olyan is,ami 4 napig is. Csinalj tesztet,lehet,hogy ma kimutatja,aztan irany a doki ha nem vagy terhes bogyoert,ha meg igen,akkorjobb minnel elobb tudni.
2009. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Holnap mindenképp tesztelek és legközelebb okosabb leszek! Nagyon reménykedek benne, h nem vagyok az, de jobb felkészülni a legrosszabbra!!
2009. máj. 17. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Hallottál már olyanról hogy fogamzásgátló gumi spirál stb?
2009. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!