Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Küldene nekem valaki egy...

Küldene nekem valaki egy ideális görbét?

Figyelt kérdés
Már mindenfélét olvastam a hőmérőzésről, de még csak most kezdtem el. Teljesen össze vagyok zavarodva, hogy most hogy is kéne kinéznie. Nekem pl. mensikor volt 36,3, ami nem túl jó, ugye? Előtte napokban meg 36,9.
2009. máj. 17. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogyha vérzéskor leesik a hőd, teljesen normális. Van, akinek vérzés előtt pár nappal már leesik, és van, akinek csak a vérzés valahanyadik napján esik le - de leesik.
2009. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát, ideálisnak nem mondhatnám, de szerintem szép görbém van, és körülbelül úgy alakul, ahogy kell.

[link]

2009. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd csak, itt mindenféle görbéket találsz!

[link]

2009. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én IDEÁLISOM!:



[link]



Ideális (normális, "szabályos" görbe), s ráadásul ikrek fogantak. Clostilbegyt segítségével.

2009. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2009. máj. 17. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!