Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja késik, mégsincs...

2 hónapja késik, mégsincs baba. Mi lehet ez velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
sziasztok.febr.15-én kellett volna megjönnie de kimaradt.el mentem dokihoz,hasi uh megnézett nem volt baba.azt mondta várja még 1hónapot hátha csak egy kimaradt!most tartok a második 36-napjánál,és még mindig semmi!ma csináltam egy lilyt -lett!azt hittem el ájulok!!!szeretnénk már nagyon bébit!mi az istentől lehet ez velem!szerintetek mit csináljak?
2008. márc. 26. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem menj el orvoshoz újra, de az is lehet, hogy másik orvost kellene keresned. Ez nem normális, hogy két hónapig semmi nincs, és terhes sem vagy. Nekem pár éve másfél hónapig nem jött meg, de amikor elküldött a doki hüvelyi uh-ra közvetlenül utána megjött. Akkor már nem szedtem ugyan gyógyszert, de addig rendszeres volt ennek ellenére. Mivel egészségügyi magyarázatát nem találták, azt mondták, hogy biztos idegesebb, feszültebb voltam at utóbbi időben és ezért történt. Azután soha nem volt hasonló.
2008. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csináljál többféle tesztet is,ha mindegyik negatív,akkor menjél vissza az orvoshoz vagy keressél egy másikat,aki komolyabban veszi a problémádat.Egyébként nem ért túl sok stressz mostanában.Egy-két szem Hova nyugtató azért bevehetnél,ártani nem fog!
2008. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, esetleg nem ittál-e gyógyteákat, mert nekem totál bekavarta a ciklusomat, és 33. napra jött meg, pedig soha nem volt ilyen még velem sem.

Lehet, hogy tényleg nagyon szeretnétek a bébit, és ettől vagy ideges, amit megpróbálsz esetleg palástolni, de valójában belülről mégis rág a probléma, hogy nem jött össze. Egyébként feltétlenül fordulj másik orvoshoz, akár egy ciszta, vagy más probléma is lehet a dologban.

Mi 3 hónapja próbálkozunk, eddig semmi!

Szóval fel a fejjel! Éljenek a bébiprojektes párok, legyenek sikeresek!

2008. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
menj el másik dokihoz.ezzel nem lehet játszani
2008. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Látom rendetlenkedik a net vagy a szerver, mert nem küldtem el kétszer...:O
2008. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem ittam gyógyteát.nem mondom hogy hajszál pontosan 28napra szokott megjönni,volt hogy 39-re.de azért 2hónap az marha sok.
2008. márc. 26. 14:59
 7/10 anonim ***** válasza:
azéer menj el másik orvoshoz.aki lelkiismeretes.
2008. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék egy másik dokihoz! Vagy ha úgy gondolod menj vissza a tiédhez, és kérj egy alapos kivizsgálást!
2008. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem mikor nem jött meg , menszis tüneteim sem voltak és babás sem voltam, a doki azt mondta, h a

petefészkemen ciszta van ezért nem jött meg. :( Szóval mindenképpen menj el másik dokihoz, ha kell többhöz is. ez sajnos nem játék. :(

2008. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben voltam már, de én kb 2 és fél hét késés után mentem dokihoz, mivel nem voltam babás adott gyógyszert, hogy megjöjjön a mesim, egyszóval nem mondott olyat, hogy várjak. Szerintem is menj el inkább egy másik dokihoz.
2008. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!