Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ilyen cikk-cakkos a görbém?

Miért ilyen cikk-cakkos a görbém?

Figyelt kérdés

Általában 28 naposak a ciklusaim, de előző hónapban a closty kitolta 4 nappal. Most a 29. napon vagyok és elvileg az ovulációm napjához, ha hozzáadom a 14 napot, akkor holnap kellene megjönnie! Mi a véleményetek a görbémről? Az ovulációm biztosan nem akkor volt, amikor behúzta a ciklus.hu, hanem sztem 2 nappal később.


[link]


2009. máj. 16. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod, a szokásos "válasz": ha nem esik le a hőd, akkor minden rendben lesz. Ebben a ciklusban is kellett a Closti? A nagy cikk-cakkot kivéve nem olyan nagy kilengések ezek.
2009. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál! Igen, most is szedtem clostyt. Csak azért furcsa, mert a ciklus 2. felében 37 alá szinte soha nem is ment, most meg össze vissza ugrál.
2009. máj. 16. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem baj. Ne ijedj meg! Ha babát terveztek a Closti kúra miatt, s ha sikerült is valószínű majd progeszteronnal egy kicsit segíteni kellene. Lehet, hogy ez a szint ingadozik. Abból gondolom, mert ugye ovuláció során, a megrepedt tüsző progeszteront termel, ezért megy fel a hő ovu után. S ha megtermékenyülés nem történt, akkor az ovu után kb. 14 napnál hirtelen leesik a progeszteron szint, s ezzel a hő is.

A menzeszt meghozó, progeszteron tartalmú gyógyszerek is ezen elven alapulnak.

2009. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!