Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik és csináltam 2...

7 napja késik és csináltam 2 tesztet ami negatív lett de viszont érzek olyat mintha meg akarna jönni de semmi és nagyon kicsit fájdogál a mellem. Lehetséges hogy a teszt nem jót mutatott vagy még ilyenkor korai tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 13:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen érzésem van csak a mellem nem annyira fáj! C Ez teszt kikészít már alig várom a hétfőt hogy mennyek dokihoz!!!
2008. márc. 26. 19:29
 12/27 anonim ***** válasza:

teljesen megértelek. én már addig nem csinálok tesztet.

én már azt sem bánnám,ha megjönne, mert akkort tudnám, h minden rendben van. Igaz a babának sokkal jobban örülnék.

Kitartás

2008. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Hát igen én is valahogy ezt gondolom.Figyelj nekem hétfőn lesz már két hete kikészülők a várakozásba .

Türelem Rózsát teremt nem? Drukkolok neked én is!!!!

2008. márc. 27. 07:05
 14/27 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem úgy fest, hma megjön. :( Igaz nem túl sok. :( De megjött. Bár kitudja, h meddig fog tartani és milyen minőségű lesz. Remélem neked nem jön majd meg.
2008. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Remélem én is !! Imádkozok hogy ne jöjjön meg !!!!De neked hogy hogy megjött?
2008. márc. 27. 21:31
 16/27 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten nem bánom, h megjött. így legalább tudom, h kezd helyreállni a rend odabent. Idén még nem volt normális menszim. :( Most nagyon normális. egész éjjel szenvedtem tőle. :( Remélem beáll a régi kerékvágásba. Míg nem akartunk babát, mindig pontos volt és semmi gondom nem volt. mióta babát akarunk nagyon felborult odabent valami.

Neked a legjobbakat kívánom!

2008. márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszi te meddig szedtél gyógyszert (ha szedtél?) és mikor hagytad abba? Én tavaly februárba !Azóta csak helyre állt már a peteérésem!?
2008. márc. 28. 10:15
 18/27 anonim ***** válasza:

Én augusztusig szedtem, utána minden rendben volt, egész 2008-ig. :(

idén eddig csak februárban volt meg, de szeritnem akkor sem teljsen normálisan. most egész normálisnak tűnik. Igaz a melleim még mindig érzékenyek. mostmár akkor a menszivel együtt csak elmúlik ez is.

2008. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Á nem is merek arra gondolni hogy azt mondja az orvos hogy nem vagyok terhes .Csak terhes vagyok!!! Kikészülök ez a hét örök várakozásnak tűnik!!! Ennyit még soha nem késett! Tavalyi évben ha késet is 1 hetet de megjött nem 11 napot !!! Á de nem élem magam bele mert ha nem vagyok az csalódás fog érni és akkor végem!!!!!
2008. márc. 28. 11:59
 20/27 anonim ***** válasza:

Azóta csináltál tesztet?


Nekem januárban egyáltalán nem jött meg. Akkor az akkori doki hormon gondokra hivatkozott, majd a papíron olvastam a pco-t. itt Pesten a másik doki meg azt mondta, h semmi bajom sincsen. Mindig csinál uh-t. És nem látott semmit.

Ha nem baba, akkor sem keseredj el. 7főn már okosabb leszel!

2008. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!