Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pár napja késik és a hőm...

Ha pár napja késik és a hőm 37,1 hüvelyban akkor még nembisztos a baba ugye?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnénk már babát.szokottt késni,csak a hőm nemmindig 37,1.sőt ez rritka eset.
2008. márc. 26. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet???
2008. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
félek hogy negativ.És még igy is könnyebb kétségek között.
2008. márc. 26. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha késik és a hőd is magas akkor az jelentheti, hogy babát vársz. Csinálj tesztet, ne félj a kudarcoktól! Ha babát szeretnél akkor erősnek kell lenned és nem szabad félni semmitől.
2008. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne éld azért bele magadat, mert nekem is késett 6 napot a hőm is 37,2 volt, aztán a 7. napon 36,3 lett, akkor már tudtam, hogy... tesztelj egy pár nap múlva, ha nem jön meg. drukkolok, majd írd meg mi lett.
2008. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, pont az előző ciklusom lett életemben először 6 nappal hosszabb, és utána sajna megjött... Csinálj tesztet, mert a negatív teszttel legalább tudomásul veszed a valós helyzetet, és nem kétségek közt hányódva stresszeled magad, amitől esetleg még többet is késhet...
2008. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!