Most sikerülhetett?

Figyelt kérdés
A hőm visszakúszott 37-re 36.8-ról.Szurkál a hasam, az oldalam, most már a mellem is!krémes folyásom van!Görcsölök, és fáj a derekam.Múlt hónapban mikor megjött vízesebb folyásom volt, és a mensi előtt két nappal egy csepp vér.Most semmi!Most vhogy úgy érzem nem jön meg hétfőn!:)
2009. máj. 16. 17:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Ti is csak találgattok, csak kíváncsi lennék a véleményetekre!Remélem most sikerült a drágánk!Most nagyon úgy érzem!
2009. máj. 16. 17:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, Sorstárs! :) A hőd emelkedése biztató jel. Én már csak erre hallgatok, mivel PMS miatt az összes terhességi jelet produkálom minden mensim előtt. Szóval a görbéd miatt: szerintem BABA...

Írj kérlek, mi lett.

Hányadik napon vagy hány napos ciklusok mellett és mikor tesztelsz?

2009. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hétfőre nem várom!Ma vagyok a 26. napomon!Már nagyon tesztelnék, de a párom azt mondja addig ne amíg a nemvárt valóban nem jön!De már nem bírom!:)Veled mizu?Mikorra nem várod?Milyen tüneteid vannak?
2009. máj. 16. 18:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah és 28. naposak a ciklusaim!
2009. máj. 16. 18:02
 5/5 A kérdező kommentje:
17:46-os itt vagy?
2009. máj. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!