Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fertőzésem vagy cisztám van?...

Fertőzésem vagy cisztám van? Esetleg babát várok? Mire vigyázzak, h ne vetéljek el?

Figyelt kérdés

Menszesz után 31.napon vagyok(átlagban 34napra jön meg)Erős alhasi fájdalmaim vannak,fejfájással,sárga folyással!A teszt pozitív lett! Ciszta vagy baba?

Ha baba,az abortusznál a barátom apja is elég vagy az anyukám kell?

+menszesz után 7.napon lyukakadt ki a gumi:S

Mire figyeljek,h ne vetéljek el,ha mégis megtartom?


2009. máj. 16. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem bizti,hogy terhes vagy,mert nem hallottam olyanról,hogy a cisztánál + lesz a teszt!

Az abortusznál a családvédő szolgálatnál kell érdeklődni,hogy kit fogadnak el.Ha bementek csak érdeklődni,ezt is lehet,akkor meg tudod kérdezni!

2009. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom mit írjak!Muszáj lenne elvetetni?Mert biztos baba mivel pozi teszted volt!Ha abortuszt akarsz ezek szerint még fiatalkorú vagy hogy rákérdeztél sztem egy szülő kell mégpedig anyukád vagy apukád de biztosan nem tudom!A fiu szülei közül egyik se jó!!!!!
2009. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztosan nem fertőzés vagy ciszta. Hanem baba.

Valamelyik szülőd hozzájárulása kell az abortuszhoz. A párod szülei nem jók.

A baba érdekében: kerülni kell az alkoholt, cigit, drogot, 4kg-nál többet nem emelhetsz, a vad szex ideje sem ez az időszak, és zuhanyozni érdemes, mert a forró fürdő vetélést okozhat az alhasban okozott vérbőség miatt!

A gyógyszereket is mellőzd, ha mégis van valami, láz vagy egyéb, akkor kérd orvos vagy patikus tanácsát!

Jó vigyázni a kajákkal is, - (félig)nyers kaját és nyers tojást ne egyél!

Jó döntést!

U.i.: A fejfájás, az alhasi fájdalom, és a sárga folyás is a hormonváltozás jele, mind normális! Amiatt nem kell aggódni!

2009. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Napozni, szoliba menni vagy túrázni lehet e?
2009. máj. 17. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:

A szolit kerüld, és a közvetlen napozásra meg az áll, hogy mértékletesség! Szóval, max kb 30 perc, semmiképp sem órákat!

A túra jöhet, de ne hasizomból menj, hanem combból és popsiból. :) És ne veszélyes helyeken (pl. sziklák), mert az esés is okozhat vetélést, később pedig lepényleválást, stb.! És ne végkimerülésig túrázz, szóval ne 10-20 km-eket! De a séta az egész terhesség alatt nagyon jó! Napi fél óra végig javasolt!

Vigyázz magatokra!

2009. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!