Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt vki, akinek máj.5 óta...

Van itt vki, akinek máj.5 óta nem jött +? Mit érez? Van már + tesztje? Nekem sajna nincs, és nem érzek semmit. Mikor menjek dokihoz, h. nem jött +? Ugyanis oka csak van az elmaradásnak.

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 9. óta késik. Azóta a hőm fent van, mára esett keveset.Teszt tegnap -. Derekam fáj, mellembe néha nyilalás, keményedés érzése. petefészkemet is érzem néha. Ennyi.
2009. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 8-a óta nem jött meg, és már több tesztet is csináltam, mind - lett!:-(( Tüneteim: a melleim feszülnek és fájnak, többször volt olyan érzésem, mindt mielőtt meg szokott jönni, de nem jött. Émelygek is,néha...Ja és tök ideg vagyok, hogy most akkor mi van! Ha nem jön meg, akkor a jövő 7en megyek dokihoz.
2009. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem máj.3-án lett volna esedékes a mensim, de csak barnáztam. Azóta már 3x teszteltem, de mindig negatív volt. Nekem a tünetem csak a melleim megnagyobbodása és keményebbek lettek. Még annyi, hogy szinte minden nap napközben émelygek kicsit, inkább ebéd után 1-2 órával jellemző.

Gőzöm sincs, mi van most velem, de többen bíztattak, hogy akár 3 hét is eltelhet, mire valaki + tesztet tud "produkálni", nem vagyunk egyformák és a testünk is lehet lassabb másokénál.

2009. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!