Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy lehet tesztelni, hogy a...

Úgy lehet tesztelni, hogy a reggeli vizeletet elrakom és néhány órával később tesztelek vele?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert van egy olyan érzésem, hogy terhes vagyok, két napja késik a menstruációm, viszont a férjem jelenlétében szeretnék tesztelni holnap reggel. Délutánival azért nem merek, mert a délutáni az első babánál sem mutatta ki ennyire az elején a terhességet, csak a reggeli.

A férjem éjszaka dolgozik, én ötkor ébredek, akkor kellene levennem a vizeletmintát, ő viszont csak kilenc után ébred.

Kb négy órányi tárolás után jó lehet még az a vizelet minta tesztelésre, vagy csak a friss a megbízható?


2009. máj. 16. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jó lesz! Drukkolok. Ha negatív, akkor érdemes 2-3 nap múlva újra próbálkozni:))
2009. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó lesz. Én is elraktam a reggeli első vizeletet pár órára és kimutatta a babát. Drukkolok. Minden jót
2009. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!