Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés után milyen póz a...

Szeretkezés után milyen póz a legjobb arra hogy ne fojjon ki belőlem?

Figyelt kérdés
Szeretnénk már babát, de szex után van, hogy sok sperma kifolyik belőlem. Próbáltam már különböző pózokat, ezek közül volt pár ami bevált, de jó lenne, ha adnátok 1-2 ötletet ami nektek bevált! Köszönöm!
2008. márc. 26. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit vicces, de hatásos: szeretkezés után állj gyertyába úgy 10 percre. A barátnőmnek egy év után így sikerült teherbe esnie, nemrég születtek meg az ikerkislányai.
2008. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nyugodtan fekszek hagyatt tovább. Én úgy tudom, hogy a hímivarsejtek nem a gravitáció miatt úsznak befele, hanem mert ez a "küldetésük". Egyébként meg nem a hímivarsejtek "folynak ki" belőled, hanem amiben ők is vannak, a párod ondója nem csak hímivarsejtből áll, hanem valamilyen folyadék veszik körül, és ez jön ki.
2008. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, állj gyertyába... vagy tegyél párnákat a feneked, ill dereked alá, és szex után feküdj vagy 30 percet... sztem ezek jók. Meg peteérésed előtt igyál cickafark teát, utána meg palást fű teát. a cickafark az a peteérést serkenti, a palástfű pedig a beágyazódást...
2008. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
na cickafarkat ne igyál, hacsak nincs valami bajod a ciklussal, mert nekem az annyira bekavart, hogy most tolódik mindenem. És tényleg jó a gyertya, vagy a kispárnás ötlet is. De, ha csak fekszel nyugiban, az is jó, mert ami akar az úgyis kifolyik, ami meg bent marad az meg ott is marad, és majd jön a kisbabó nemsokára meglátod.
2008. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem én is maradok a jól bevált "gyertya" poziciónál!
2008. márc. 26. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!