Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőm 37,1 hüvelyben és késik...

A hőm 37,1 hüvelyben és késik is. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
nemtudom hogy most mi van,mert idáig neméreztem menzis érzéseket de most van csak nem olyan erős.most akkor megfog jönni? ez a 33.nap
2008. márc. 25. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj pár napot! Mennyi idős szokott lenni a ciklusod általában? Nekem a múlt hónapban 6 napot késett, és a 7. napra meg is jött! Leesett a hőm is és másnapra meg is jött! Szóval én azt mondom, ha nem félsz a negatív teszttől akkor tesztelj, ha igen akkor várj még pár napot! De szerintem jobb egy nem várt mensi, mint egy negatív teszt! Azért szorítok! Remélem összejött! Majd írj, hogy mi lett! :)
2008. márc. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már a 28. napon kimutatta a teszt a terhességet. Holnap szerintem nyugodtan tesztelhetsz.
2008. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!