Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat után éreztetek valamit?

Figyelt kérdés
Nekem másfél héttel ezelőtt volt ultrahangos vizsgálat.Elvileg minden rendben van, átjátható mindkét vezeték. Akkor kicsit fájdogált a hasam és a petefészkeimet is éreztem. A furcsa érzés azóta sem múlt el, folyamatosan érzem az enyhe nyomást a méhemben és mindkét oldalamon a hasamban. Meddig tart még ez az érzés? Volt valamelyikőtöknek hasonló tünete?
2009. máj. 15. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nállam a vizsgálat utáni 5 napon belül megszüntek a fájdalmak, viszont bőséges volt a folyásom egész hónapban.
2009. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, pár nap és elmúlik.:) Kaptál antibiotikumot? Megelőzendő egy esetleges fertőzést...

Nekem a fájdogálás akkor jött, amikor nevettem, köhögtem, vagy autóban "rázkódtam". Ezt megspékelte, hogy allergiás lettem a kontrasztanyagra- ez napokig tartó komoly bélgörcsöket eredményezett. Az eljárás maga azonban nem fájt egy kicsit sem.

2009. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!