Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy a pé. Utáni...

Mitől lehet, hogy a pé. Utáni 14 nap lerövidül?

Figyelt kérdés
Máj.4.-én a 28-as ciklusom 14-ik napján voltam uh-n és volt három tüsző(23+2x24mm)15-16.napra mondta a doki az együttlétet.Ma vagyok a 25-ik napomon és már tegnap és ma is fáj a derekam és a hasam mint mikor meg jön!Szóval ez a 10-11.-ik napom kb.pé.-től és bár még nem folyik semmi mindíg nézem a papírt pisiléskor!Amúgy clostit és bromot szedek 2. hónapja!
2009. máj. 15. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hé, a terhesség is úgy kezdődik, hogy olyan, mintha meg akarna jönni! Szerintem ez nagyon jó jel! Drukkolok! :DDDDDD
2009. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha csak én írtam volna a kérdést, mert én is éppen ma vagyok a 25-ik napon és máj. 3-án voltam uh-n. Ez az első clostys hónapom. Fáj 1hete nekem is a hasam, derekam majd leszakad. Szóval válaszolni nem tudok a kérdésedre, de örülnék, ha valaki tudna mondani valamit. :)
2009. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Nem reménykedem terhességben mert lassan két éve minden hónapban terhes vagyok:)))Így a sok csalódás már negatívvá tett és tényleg nagyon úgy érzem meg fog jönni csak nem tudom miért nem várja meg a 14 napot!Ha valami bajt jelentene legalább tudnám miért volt a két év sikertelenség és tudnám mit kell kezelni!Ciklusom 7.-ik napján voltam átjárhatóságin de a doki nem nagyon tudta meg csinálni mert nagyon fájt viszont eredménye nem lett mert nem ment fel semmi!Azt mondta lehet a stressz miatt de két hónap múlva megismétli hátha!Addig meg reménykedjek!Szóval esélyem szinte=0:(((Másodiknak:Remélem,neked azért nem mensit jelent ez az érzés!!!
2009. máj. 15. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a második. Sajnálom a sok csalodást. Én is csalódtam már sokat, ugyhogy én sem reménykedem. Igazából szerintem ez mensi lesz. Voltam már terhes, akkor semmit nem éreztem elötte. Olvasgattam a neten elég PMS gyanúsak ezek a jelek. De nem keseredem el én sem, talán a jövő hónap majd sikerül! Neked is azt kivánom. Majd írd azért meg, hogy mi lett. :)
2009. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! A "nem ment fel semmi" alatt azt érted,hogy a petevezetéked elvan zárodva?Én is voltam ilyen vizsgálaton én is féltem,de a festék eljutott oda ahova kellet.
2009. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Másodiknak üzenem ne adja fel!!!El jön a mi időnk is!Mindíg azt mondják jön a baba ha itt lesz az ideje!!!Utolsónak:Igen azt jelenti de a doki mondta lehet a stressztől mert találkozott már ilyennel és két hónap múlva amikor megismételte minden gond nélkül sikerült és át ment a kontraszt anyag!Nem tudom reménykedjek-e abban,hogy csak stressz vagy komoly a baj!
2009. máj. 15. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem anno a Budai Meddőségiben csinálták kontraszt anyaggal gondolom neked is.A laporoszkopiás vizsgálattal nem lehetne kivédeni az esetleges sikertelen vizsgálatot? Türelem babát teremt nekünk 10 év után jöttek libasorban.
2009. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az orvosom felvetette nekem is a laporoszkópiát de félek tőle!Kaptam két hónapot aztán majd eldöntjük mi legyen!A vizsgálathoz hozzá tartozik,hogy a"felfújás"után sikeresen elájultam ezért is gondolt a stressz miatti idegek és beleértve a petevezetők összerándulására!Majd meg látjuk!Még egy hónapot gondolkodhatok de 10 évet nem akarok várni mert 9 nap múlva leszek 30 és az már sok lenne!!!Azért igyekszem nem feladni!!!Te akkor biztosan tudod milyen reménytelenül várni a csodát!!!Nagyon rossz!!!Más meg kétségbe van esve 2-3 hónap után!!!
2009. máj. 15. 23:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi már az örökbefogadást elindítottuk rá fél évre lettem babás 33évesen.A másodikat nem terveztem tudatosan,mert azt gondoltam,hogy a csoda nem ismétlődhet meg és nem akartam azon görcsölni minden hónapban azon ami nem lehet,hanem élvezni ami van.A két lányka között 3hét eltéréssel kereken 3 év van 36 évesen szültem.Kívánom,hogy te korábban tudjál szülni mint én.
2009. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!