Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg? Lehetek...

Miért nem jön meg? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Minden hónap elején (4.-e körül) szokott megjönni. Márciusban elvesztettem a szüzességem, de a köv. hónapban igaz egy kis késéssel (8-án) de megjött. Ebben a hónapban pedig még semmi és már 15-e van:S Tudom, hogy terhes nem lehetek (védekeztünk is gumival), mert már megjött utána egyszer, de most miért késik?18/l
2009. máj. 15. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktal idegeskedni mostanaban?lehet hogy azert nem jott meg,stressz meg ilyesmik miatt szokott kimaradni a mensi
2009. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát mostanában nem nagyon:S
2009. máj. 15. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért én vennék egy terhességi tesztet...
2009. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajna az óvszer se véd 100%-ban a terhesség ellen. Ezért használat után mindig le kell ellenőrizni, hogy nem e szakadt ki. üdv
2009. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, nem 100%-os, de elvileg nem jöhetett volna meg áprilisban ha terhes lennék:S
2009. máj. 15. 18:46
 6/7 anonim válasza:
Nekem a szüzességem elvesztése után 2x is késett. Szerinte összefüggés lehet. De tesztelj ha biztosra akarsz menni :)
2009. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz terhes h menstruálsz. Valaki hónapokig menstruál terhesség mellett. Szóval maradj a tesztnél.
2009. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!