Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mennyit kell várni, ha babát szeretnénk? Meliane-t szedtem 7 évig

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
én is éveken keresztül szedtem gyógyszert.abbahagytam és következő hónapba már terhes lettem.de szerintem ez mindenkinél más.csak ne görcsölj rajta mert úgy nehezebb lesz,van időd hogy babád legyen.ha kell úgy is jönni fog!!!
2009. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdemes 3-4 hónap szünetet tartani, hogy a hormon "kiürüljön" a szervezetből. Illetve ez azért is jó, mert a szervezetnek újra be kell állítania a saját ciklusát, ez pedig idő. Gondolom , azért szeretnél Te is viszonylag szabályos ciklusokat, terhesség után is...

2009. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, én is melianet szedtem 5 évig, a második hóban sikerült, és egészséges a manóm, 1 hót elég várni, de azt is azért mert a méhnyálkahártya regenerálódjon
2009. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Melianet szedtem 5 évig. Ez egy nagyon alacsony hormontartalmú tabletta. Nekem azt mondta az orvos, hogy nem kell semmit várni, próbálkozhatunk. Mi ugyan vártunk 3 hónapot, de nem a tabletta miatt, hanem mert úgy terveztük. Viszont 3 hónap után első próbálkozásra sikerült!
2009. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!