Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,7 hónapja vagyok együtt a barátommal. a menstruációm mindig késik, általában több, mint 10 napot. ez most is így van, de van egy kis félnivalóm. egyik este együtt voltunk, majd miután levette az óvszert, letörölte zsepivel, ami még rajta\' maradt. majd negyed/ fél óra múlva újra próbálkoztunk, de óvszer nélkül. pár másodpercig volt bennem\'. elkezdtem félni, a menstruációm most is késik. ezek után ( a történtek és a késés után)jó pár nappal végeztem egy tesztet, amin az volt, hogy 10 mpig kell a vizeletsugárba tartanom, de nekem kevesebb ideig sikerült, . a teszt mégis negatív lett. ettől függetlenül még mindig gyötör a félelem. kérlek válaszoljatok minél hamarabb. köszönöm.
2008. márc. 25. 19:25
 1/6 anonim válasza:
Terhességi tesztet mielőbb megismételni legalább 3 különböző fajtával, mert az esélye fennáll még ha nagyon kevés is.
2008. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugi nem vagy terhes. ha meg mindig késik 10 napot akkor meg főleg,mert nincs is peteérésed. hanyadik napon jön meg? a menzi kezdetétől számold. és ne onnantol hogy elmult hanem amikor megkezdődik. és a tesztnek akkor is kikellett volna mutatnia
2008. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg a spermiumok szobahőmérsékleten elpusztulnak tehát nem valószínű, hogy terhes vagy. De azért pár nap múlva végy olyan tesztet, amire nem "célozni" kell, hanem egy edénybe mártani, amibe a vizeletet gyűjtötted. Azért legközelebb ne legyetek felelőtlenek, már csak a nemi betegségek miatt sem és gumi nélkül ne szeretkezzetek. Egyébként van valami furcsa tüneteted ami máskor nem volt?
2008. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

-jol számolom, h mikor kell megjönnie, meg hasonlók, és tényleg rengeteg eltolódás van.. mindig több 10 napnál. ráadásul rengeteget idegeskedtem, és gondolom ez is befolyásolja ezt az egészet

-ezek után biztos nem csinálok ekkora ökörséget..

2008. márc. 25. 19:56
 5/6 A kérdező kommentje:
tünetem annyi van csak, hogy fáj a mellbimbóm, ami akkor szokott, mielőtt megjön. de olvastam, h ez lehet a terhességé is.. más nincs. esetleg több folyás (normális) mint eddig. úgy tudom az is a menstruáció előjele.
2008. márc. 25. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
a mellbimbó fájdalom tényleg lehet mindkét dolog tünete, de ahogy leírtad az eseményt, akkor is arra tudok következtetni, hogy nem lehetsz terhes. Az idegeskedés is nagyon ki tudja tolni a mensit. Szerintem meg fog jönni.
2008. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!