Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most késik 2 hete, 2 tesztet...

Most késik 2 hete, 2 tesztet csináltam mindkettő negatív lett. Lehet ez esetleg baba vagy más a gond?

Figyelt kérdés
2 hete késik a mesim. Igaz volt már ilyen decemberben akkor a dokim adod gyógyszert amitől meg jött. Utána a követkeő mesim pár nap késéssel de megjött. Most késik 2 hete, 2 tesztet csináltam mindkettő neg lett. Se mesis tüneteim, se babás nincs, csak annyi, hogy néha picit mintha mesi érzés lenne de közel sem annyira mintha meg akarna jönni. A mellbimbómon apró pici pöttyök, mint ha icicpici pattanások lennének, ilyenek jelntek meg más semmi. A fejem sem fáj holott mesi előtt egy héttel már a cicim és fejem is szokott fájni. Pé környékén bőséges olyan nyák félém volt, és utána egy héttel olyan volt mintha tűvel szúrkálnák a petefészkem vagy a méhem, ilyet soha nem éreztem még régebben. Ebben a hónapban nem is igazán görcsöltem ababa témán mert pé után egy héttel kezdődött, hogy szegény férjem nem tudott olyat mondani tenni ami tetszett volna nekem, folyamatosan szekáltam... Saját magamat furcsának találom mert folyamatosan azt szeretném, hogy mellettem legyen babusgasson stb. holott én soha nem voltam ilyen. Dokihoz csak jövő héten tudok menni. Mi lehet velem? Babába nem merem bele élni magam, hiszen a teszt már kimutatta volna, vagy lehetséges, hogy nem mutatja ki? Csináljak azért hétvégén még egy tesztet vagy felesleges, mert nem vagyok babás?
2008. márc. 25. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:

na látom ki vagy rendesen. Én is tudom milyen ez az érzés.Rossz is és jo is. miota probálkoztok? mi 1 éve

és szerintem lehetett a teszt is rosssz.

2008. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kihez jársz orvoshoz?
2008. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sajna ha két teszt nega akkor tuti nem vagy babas.
2008. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első baba? Mert ha nem akkor van viszonyitási alapod. akkor a teszt rögtön kimutatta?
2008. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Húúú köszi a válaszokat. 1 éve próbálkozunk, most már túl vagyok a beképzelt hányingeren szédülésen kávé undoron stb... Szerintem most vagyok a mély ponton úgy lelkileg is. Tudom egy év nem nagy idő meg eleinte görcsöltem rajta, mint állat:-))) de most már nem. Dokim is mondta, hogy ne görcsöljek rajta mert minden oké nálam, de hát csak birizgálja az embert a téma.

Ez lenne az első baba tehát semmi viszonyításí alapom sincs.

Ja és Dombóvárra járok egy tüneményes dokihoz, akinek adok a szavára és teljes mértékben megbízok benne.

2008. márc. 25. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! mi is 1 éve probálkozunk. van kedved levezni?
2008. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak, nyugodtan írhatsz e-mailt, örülnék neki:-))))
2008. márc. 25. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:
az utolso válaszolo vagyok.irtam
2008. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit a teszt! Nekem csak 6 hetes terhességet mutatott ki! A dokim szerint nem megbízható a legjobb teszt sem, gyakran téved, hogy negatívat mutat, de közben ott a baba! Elmennék dokihoz a helyedben. Nekem is ő látta először, még a teszt negatív volt.

Nagyn szurkolok, sok sikert!

2008. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jövő héten tudok csak dokihoz menni. Ha babás vagyok a kb. 6 hetes tehát a tesztnek ki kellene már mutatnia. Nem?
2008. márc. 25. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!