Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez beágyazódás lehet?

Ez beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés

tegnap voltunk együtt a párommal, és ma van egy kis folyásom, és benne egy kis vér. Olyan, mint egy hajszál, annyira vékony kis csíkban.

Eddig már kétszer szültem, de ilyet még nem tapasztaltam.Védekeztünk. Tudom, sokan le fogtok hurrogni, de most nagyon rosszkor jönne egy újabb terhesség.

Kicsik még a gyerekeink.


2009. máj. 15. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs babám,de már próbálkozunk 5 hónapja!Nincsenek nagy tapasztalataim,de ilyen nekem is szokott lenni, mostanában is volt,aztán úgy ahogy jön,meg is szűnik!Ne aggódj, szerintem nem beágyazódás!Hisz ha tegnap voltatok együtt, az még nem lehet, bár attól függ!Ha többször nem védekeztetek,akkor esetleg megvan az esélye...Mikor kell megjönnöd?Ha nem akartok Babót,inkább védekezzetek ezentúl!!!
2009. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

írtam, hogy védekeztünk.

csak itt már annyi mindent olvastam, hogy ezt nem tudtam hova tenni.

Jövőhét kedden kisműtétem lesz, elsejével kezdek az új munkahelyemen, a picimet most szoktatom be az oviba, szóval ezért jönne most rosszkor.


Mi 3 évet vártunk az első babára,nem voltunk dokinál, és 5 hónapos volt a lányom, amikor újból terhes lettem. nálatok sincs még semmi elkésve.

2009. máj. 15. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A beágyazódás az a megtermékenyüléstől számított 7-10 nap. Lehet a jele pici vércsepp.. de akkor ez nem a tegnapi sextől! :) van kép is az ilyen vérfoltokról a babatervezők otthona oldalon.
2009. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!