Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségi centrumba első...

Meddőségi centrumba első alkalommal a ciklus hányadik napján menjek?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, a 3. napon vesznek vért, meg a 14-en, de ha először a 3. napon megyek, akkor nem tud megvizsgálni.
2009. máj. 15. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Telefonálj be, időpontra kell menni! Első alkalommal szerintem mindenhol amúgy is csak beszélgetés van, nem vérvétel.
2009. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt nem időpontra kell menni.
2009. máj. 15. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, igaza van az előttem szólónak :) Mi a férjemmel február legelején kezdtünk egy centrumban, és az első 1,5 hónap azzal telt el, hogy mindenféle vizsgálatokat kellett megcsinálni (laborok, általános egészségi állapot, tüdőszűrő mindkettőnknek, nőgyógy rákszűrés nekem, mert csak az egy éven belülit fogadják el, spermavizsgálat neki), vagyis előszörre teljesen mindegy, mikor mész. Majd a vérvételnél számít, a hormonszint mérésénél, oda 2. v 3. v 4. napon meg a 20. napon kell majd menni, amúgy a többit teljesen mindegy, mikor csináltatod meg. Mi a hónap legelején voltunk, és utána 3 nappal jött meg, ez annyiban könnyített a dolgon, hogy a 2-3-4. napos labort hamar megcsinálták, és nyertünk 1-2 hetet. De mire oda kerültem, hogy tényleges "munka" folyik a teherbeesés érdekében (ovuláció indukció), ez most lett, május elején.... Ha minden eredményed (és a párodé is!)megvan, akkor a petevezeték átjárhatósági jön, minden mást csak ez után hajlandó bárki is csinálni, ha ezt nem akarod vagy nincs még meg minden, nem fognak kezelni, míg be nem viszel minden eredményt.

Remélem, segítettem, és SOK SIKERT! :)

2009. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!