Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » OVU tesztelőket kérdeznék...

OVU tesztelőket kérdeznék akik már jártasak ebben?

Figyelt kérdés

Most használom előszőr,ma kezdtem.Amikor erős lesz mind a két csík az kb hány nap? Folyamatosan fog erősödni? Mert ugye azt írja,hogy az első pozítívnál kell eggyütt lenni (és utána negatívon)de melyik pozítiv jelzésnél kell akciózni?

Amikor a tesztcsík (T) erősebb, vagy hasonló erősségű, mint a kontrollcsík? Jól értelmezem?

Vagy amikor már mind a két csík látszik akkor is lehet vagy még korai?


2011. dec. 4. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ, milyet vettél. Én eddig három fajtát próbáltam ki.


Az egyik érzékenyebb volt, és kb. egész hónapban van halvány csík. Ezzel szerintem nehezebb dönteni, de végülis ha csinálod folyamatosan, akkor elég egyértelmű, hogy mikor a tesztcsík erősebb, mint a kontroll csík, akkor az a pozitív. Minden más negatív.


A másik, amit próbáltam, az folyamatosan totál negatív volt. Már kezdtem ki is akadni, mikor egyszer csak olyan pozitív lett, hogy a tesztcsík hamarabb előjött, mint a kontroll csík. Szerintem ezt könnyebb a gyakorlatban használni, én erre szavazok.

2011. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vaterán vettem.Egész jókat olvastam róla.

És sikerült is a baba?

Köszi,hogy válaszoltál.

2011. dec. 4. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:

A vaterás, ha jól tudom az a fajta, ami fokozatosan erősödik.


Ja, és azt elfelejtettem írni, hogy három fajtát próbáltam, abból kettő a fokozatosan erősödő típus volt.


Még nem tudom, van még egy hetem. Bár a hőgörbém nem túl bíztató... :(

2011. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Drukkolok,hogy sikerüljön!:-)
2011. dec. 4. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, aranyos vagy. Épp most néztem meg újra a görbém... tuti nem jött össze...
2011. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:-(
2011. dec. 5. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vaterás volt,a 10.naptól teszteltem szépen erősödött,a 12.13.napon egyforma volt a két csík, a 14,napon pedig a tesztcsík erősebb volt a kontroll csíknál is,köv.nap pedig sokkal halványabb már.Teljesen érthető volt,pedig csak ebbe a hónapba használtam és többet nem is kell:)Mi ovu előtt 3 nappal voltunk együtt utoljára,mert kislányt szeretnénk,de még így is összejött:)))
2011. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszod! És nagyon gratulálok!!!!!
2011. dec. 5. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!